آموزش آرایش دائم در اصفهان

آنچه در این مقاله می خوانید

هدف از این مقاله آشنایی شما با آرایش دائم یا میکروپگمنتیشن در اصفهان است . شما حتما در فضای مجازی در مورد آرایش دائم چیزای شنیده اید ، اما در حقیقت ما می خواهیم به شما آموزش دهیم آرایش دائم چیست و توسط چه افرادی باید آموزش ببیند .

آموزش آرایش دائم در اصفهان شامل دوره های عملی و تئوری است که دوره تئوری به تعاریف که در این دوره است می پردازیم و دوره عملی به انجام کار آرایش دائم بر روی یک مدل واقعی است پرداخته می شود و بعد از آن دریافت مدارک تخصصی آکادمی ها و مختلف از جمله معروف ترین آن ها PR-BROWS است پرداخته خواهد شد .این دوره ها شامل تتو ، میکروبلیدینگ ، میکروپگمنتیشن ، می باشد که هر کدام به صورت تخصصی آموزش داده می شود .

از مدت ها پیش آرایش دائم با عنوان های دیگری مثل تاتتو مطرح شده . ولی در حال حاظر با عنوان ها و متد های جدیدی مثل میکروبلیدینگ و میکروپگمنتیشن محبوبت بیشتری پیدا کرده است .

آرایش دائم یا با عنوان دیگر تتو در نواحی صورت زیبایی چندانی به صورت خانم ها بخشیده ، تتوهای زیبایی یا همان شبیه سازی آرایش  بر روی نواحی صورت در دهه های اخیر بسیار محبوب شده ، شما با استفاده از آرایش دائم لب می توانید برای مدت ها با رژلب خود خداحافظی کنید قبل از انجام آرایش دائم، برای جلوگیری از آلرژی (حساسیت)نسبت به رنگدانه های استفاده شده ، تست حساسیت بر روی پوست شما خواهد شد .

در روش میکروپیگمنتیشن شامل کاشت رندانه های به پوست شما با استفاده از قلم های مخصوص و کاملا بهداشتی با استفاده از دستگاه های مختلفی از جمله این دستگا ها می توان به دستگاه کویل سنتی تاتو ، دستگاه قلم یا چرخش و دستگاه های غیر ماشینی یا دستی انجام می شود . اگر چه این روش ها دائمی نامیده می شود ولی تفاوتی با سام خود دارد زمانبهبودی ماندگاری و میزان روشنایی رنگ برای هر فرد و روش های مختلف متفاوت است.محو شدن تدریجی آرایش دائمی در بین افراد متفاوت است و به سایه خاص استفاده شده بستگی دارد. بیشتر رنگ ها سه تا پنج سالطول می کشد ،

هر مراحل انجام روش های آرایش دائم ، هر بار که سوزن به پوست نفوذ می کند ، میزانی از رنگ را در پوست شما وارد می کند که در مرحله های اول رنگ تیره به نظر می رسد و بافت اطراف متورم می شود که می توان برای این که التهاب اطراف آن بهتر شود از پماد آنتی بیوتیک یا کمپرس سرد استفاده کرد.

لازم به ذکر است شما از ابتدا باید اطمینان حاصل کنید که فرد بسیار ماهر و مناسب برای انجام این روش انتخاب کرده اید که این مهارت و تخصص ویژگی انتخاب شما است نه قیمت ،.ما با آموزش آرایش دائم زیر نظر خانم زهرا خشوعی معرفی می کنیم زیرا با توجه به تجربه و سابقه در این زمینه می توانید آرایش را به صورت دائم و به صورت حرفه ای از ایشان یاد گرفته و بعد از آن مشغول به مار شوید و کسب درآمد کنید .

دیدگاهتان را بنویسید

سبد خرید فروشگاه
ورود به سایت

هنوز حساب کاربری ندارید ؟

شروع به تایپ کنید برای نوشته‌های که به‌دنبال آن هستید.