هزینه میکروبلیدینگ چقدر است؟

آنچه در این مقاله می خوانید

امروزه انجام عمل میکروبلیدینگ یکی از رایج ترین عمل های است که معمولا بانوان برای اصلاح فرم ابروهایشان انجام می دهد . در واقع این روش یک روش جدید در مراکز زیبایی به حساب می اید . از آنجای که چهره مردم برای آن ها از اهمیت ویژه ای برخوردار است و بیشتر افرادی که از ابروهای خود ناراضی هستند این عمل را انجام می دهند .

میکروبلیدینگ که یک روش جدید نسبت به روش های قبلی است که برای خانم ها توصیه می شود . این روش نسبت به روش های قبلی با دستگاه انجام شده و جایگاه حرفه ای تری دارد . در واقع این روش روش نیمه دائمی است . این روش با تزریق رگدانه ها به پوست انجام می شود در واقع این روش جز روش های نیمه دائمی محسوب شده.

قبل از انجام عمل میکروبلیدینگ مواردی را جهت بالا بردن کیفیت انجام دهید . در زیر چند مورد قبل از عمل میکروبلیدینگ و مراقبت های بعد از آن را به شما توصیه می کنیم :

  1. سعی کنید قبل از انجام عمل میکروبلیدینگ در روز ورزش کنید .
  2. داروهایی مانند آسپیرین، ویتامین e و ایبوپروفن مصرف نکنید زیرا این داروها خون را رقیق می کند و قبل از عمل استفاده نشود.
  3. قبل از اینکه این عمل را انجام دهید آفتاب نگیرید تا دچار آفتاب‌سوختگی نشوید.
  4. از مصرف الکل و کافئین در روز انجام این عمل خودداری کنید
  5. حداقل ۳ روز قبل از انجام عمل میکروبلیدینگ ابروی هایتان را رنگ نکنید.
  6. انجام عمل میکروبلیدینگ در دوران قاعدگی اصلا توصیه نمی شود زیرا در این دوران حساسیت شما بیشتر می‌شود پس انجام این عمل را به بعد از دوران قاعدگی موکول کنید.

موارد زیر از اهیمت بالای برخوردار است و در بهبود سریع شما و کیفیت عمل میکروبلیدینگ تاثیر دارد :

– فراموش نکنید که برای مدت ۱۰ روز از آب ،کرم پاک کننده ،مواد آرایشی یا محصولات دیگر در روی قسمتی که میکروبلیدینگ انجام داده اید استفاده نکنید.

– تا ده روز روی صورت خود نخوابید.

– سونا، جکوزی و شنا کردن را به مدت ۱۰ روز کنار بگذارید.

– از خوردن غذاهای پر ادویه تا یک هفته بعد از انجام عمل میکروبلیدینگ صرف نظر کنید.

– سیگار نکشید.

– با وسایل نقلیه روباز مانند قایق، دوچرخه یا موتور سیکلت تا هفت روز رانندگی نکنید و یا از آنها استفاده نکنید.

– ممکن است تا هفت روز بعد از انجام عمل میکروبلیدینگ در ناحیه تاتو شده احساس خارش کنید و یا آن ناحیه ملتهب یا پوسته پوسته شود شما اصلا نباید این ناحیه را دستکاری کنید یا بخارانید و مطمئن باشید که این علائم به سرعت برطرف می شوند.

– زخمهای ایجاد شده در عمل میکروبلیدینگ حدود ۱۴ تا ۳۰ روز ممکن است بر روی قسمت هاشور زده شده وجود داشته باشند پس یادتان نرود که این امر امری طبیعی است.

– استفاده کردن از موچین یا نخ برای بخش هایی که میکروبلیدینگ انجام شده ممنوع است.

– اگر هر نوع خراشیدگی یا خشکی پوست بر روی پوست شما ایجاد شده است اجازه بدهید که به صورت طبیعی برطرف شود و به هیچ عنوان آن را دستکاری نکنید.

– از برداشتن موی این قسمت ها به شدت خودداری کنید زیرا باعث ملتهب شدن و ایجاد زخم در ناحیه مورد نظر می شود.

پس از انجام عمل میکروبلیدینگ پس از گذشت چند روز از رنگ های تزریق شده رنگ روشن تری به خود نسبت به روز های اول به خود گرفته و حالت طبیعی تری پیدا می کند .

بعضی از مواقع پس از عمل میکروبلیدینگ ممکن است با کشیدن دستمال روی قسمت عمل شده مقدار رنگ مشاده کنید از این بابت نگران نباشید این امر به صورت طبیعی است و رنگ های که شما مشاهده کردید آب صورت شما یا مقدار رنگ های اضافی است که به صورت طبیعی از صورت شما خارج می شود . و به مرمر زمان بعد از بهبود کامل ممکن از پوست پوست شدن شبیه به شوره را در قسمت میکروبلیدینگ هم مشاهده کنید .استفاده کردن از ضد آفتاب ها را پس از انجام عمل میکروبلیدینگ فراموش نکنید. بهتر است ضد آفتاب شما حداقل spf ۳۰ داشته باشد پس تا زمان بهبود کامل در صورت قرار گرفتن در آفتاب از ضد آفتاب استفاده کنید. قرار گرفتن در معرض نور خورشید مستقیم باعث می شود که رنگدانه های تزریق شده در پوست شما ماندگاری کمتری داشته باشد و سریعتر از بین بروند.

هزینه انجام میکروبلیدینگ :

هزینه میکروبلیدینگ در واقع روش میکروبلیدینگ هزینه ای بیشتر از روش میکروپیگمنتیشن دارد اما به صورت کلی انجام این روش زیبایی در مراکز زیبایی مختلف با قیمت های مختلفی صورت می گیرد زیرا قیمت های تعیین شده توسط مراکز متفاوت به عوامل مختلفی بستگی دارند.

برای مثال کیفیت کار ارائه شده، تجربه و مهارت تکنسینی که عمل میکروبلیدینگ را انجام میدهد، نوع و کیفیت رنگ های استفاده شده برای تزریق به پوست، انواع مختلف دستگاه هایی که استفاده می شوند و حتی محل قرارگیری مرکز زیبایی، همه و همه بر قیمتی که توسط مراکز زیبایی تعیین می شود تاثیر مستقیم می گذارد.

هزینه میکروبلیدینگ مرکز زیبایی خانم زهرا خشوعی یکی از بهترین مراکز زیبایی اصفهان واقع در خیابان شیخ مفید خیابان ارباب است که شما می توانید با مراجعه به آن با خیال آسوده عمل میکروبلیدینگ خود را به دست افرادی با تجربه و با مهارت بسپارید و نتایج شگفت انگیز آن را پس از مدت کوتاهی مشاهده کنید. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با مرکز زیبایی خانم زهرا خشوعی تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

سبد خرید فروشگاه
ورود به سایت

هنوز حساب کاربری ندارید ؟

شروع به تایپ کنید برای نوشته‌های که به‌دنبال آن هستید.