فیبروز

نمونه کارهای فیبروز ابرو

درباره تکنیک فیبروز بیشتر بدانید

فیبروز ابرو یکی از روش های آرایش نیمه دائم جهت رفع نقایص و افزایش تراکم ابروها است. در روش فیبروز خطوط و سایه های جهت افزایش تراکم ابرو کشیده می شود. فیبرو ابرو موجب افزایش زیبایی طبیعی ابروها می شود. مرکز زیبایی زهرا خشوعی ارائه دهنده بهترین خدمات فیبروز در اصفهان است. متخصصین حرفه ای این مجموعه با استفاده از بهترین متریال خطوطی و سایه های مشابه ابرو را طراحی می نمایند. دوره آموزش فیبروز در مرکز زیبایی زهرا خشوعی به صورت حضوری و آنلاین برگزار می گردد. محتوای ارائه شده در دوره آموزش فیبروز بر اساس سرفصل بروز شده تئوری و عملی می باشد. دوره آموزش فیبروز مناسب تمامی افراد با هر سطح سواد می باشد.

هزینه فیبروز ابرو

هزینه فیبروز ابرو (Fibroblast eyebrow) نیز بستگی به عوامل مشابهی دارد که در مورد بن مژه بیان کردم. به علاوه، نوع فیبروز ابرو، محل و شهری که در آن انجام می‌شود، سطح تخصص و تجربه تتو آرتیست و نام تتو استودیویی که استفاده می‌کنید نیز در تعیین هزینه تأثیرگذار است.
با این وجود، هزینه فیبروز ابرو معمولاً بین 800 هزار تا 10 میلیون تومان قرار می‌گیرد. مجدداً توجه داشته باشید که این مبلغ تخمینی است و ممکن است در برخی موارد هزینه بیشتر یا کمتری باشد.

مزایای فیبروز ابرو

این تکنیک یکی از روش های نیمه دائم ابرو شناخته می شود. خطوط ایجاد شده با این روش از تقارن و توازن یکنواختی برخوردار است. در مقایسه با روش های سنتی و تاتو این روش از یکنواختی بالایی برخوردار است.

فیبروز نچرال ابرو

تکنیک فیبروز نچرال ابرو با ظاهری طبیعی و روشن از زیبایی بالایی برخوردار است. روش های سنتی تاتو با طراحی خشک، نازک و پر رنگ از زیبایی کمی برخوردار بوده اند و با پوشش دهی یکنواخت و طبیعی موجب افزایش زیبایی ابروها می شود.

ماندگاری و دوام

فیبروز ابرو یکی از روش های نیمه دائم آرایش ابرو است. در این روش با تزریق رنگدانه در لایه های سطحی پوست، ابروها اصلاح می شوند. با گذشت 6 الی 12 ماه نقاط کار شده باید ترمیم شده تا از زیبایی بالایی برخوردار شوند.

تفاوت فیبروز و میکروبلیدینگ

تفاوت این روش با میکروبلیدنگ در میزان نازکی تارهای کار شده است. خطوط ایجاد شده در روش فیبروز نازک تر می باشد.

اقدامات لازم قبل از فیبروز

پیدا کردن مرکز زیبایی: انتخاب مرکز زیبایی با تجهیزات بروز و کارشناسان زیبایی حرفه ای از ابتدایی اصول قبل از فیبروز است.

تمیز بودن تجهیزات: همواره از تمیز بودن تجهیزات متنوع از جمله سوزن، دستگاه اطمینان حاصل نمایید.

بررسی سازگاری مواد: قبل از انجام آرایش همواره از سازگاری مواد با پوست خود اطمینان حاصل نمائید.

تمیزکاری ابروها: قبل از انجام آرایش حتما ابروها خود را با محصولات بهداشتی مرطوب کننده پاک نمائید. قبل از پاکسازی ابروها با کارشناسان متخصص در حوزه فیبروز مشورت نمایید.

اقدامات لازم بعد از فیبروز

عدم قرارگیری در زیر نور آفتاب: تا زمان درمان کامل از قرارگیری در زیر نور مستقیم آفتاب خودداری نمائید.

پماد ویتامین آ: تا یک هفته بعد از فیبروز از پماد ویتامین آ استفاده کنید.

خشک نگه داشتن ابروها: تا سه روز بعد از فیبروز، ابروهای خود را خشک نگه دارید.

عدم انجام ورزش های آبی: تا یک هفته بعد از فیبروز ابرو از مراجعه به استخر خودداری نمائید.

عدم انجام آرایش: تا 10 روز از استفاده مواد آرایشی خودداری نمائید.

پاک کردن فیبروز ابرو

مواد متنوعی جهت پاکسازی فیبروز وجود دارد. برخی مواد در طول یک جلسه نقاط کار شده را پاک می کند. و برخی دیگر نیازمند دفعات متعددی جهت پاکسازی ابروها است. پاکسازی نقاط کار شده در لایه های سطحی در روشن فیبروز ابرو، با کمترین میزان درد و بدون جای رنگ صورت می پذیرد. کارشناسان مجموعه ما همواره آماده ارائه مشاوره های تخصصی در زمینه پاکسازی فیبروز ابرو هستند. 

مرکز تخصصی فیبروز در اصفهان

مرکز تخصصی زهرا خشوعی بهترین ارائه دهنده خدمات فیبروز در اصفهان می باشد. متخصصان حرفه ای این مرکز از جدیدترین متدها و مواد اولیه جهت آرایش بانوان عزیز استفاده می نمایند. 

مهم ترین ویژگی مرکز زیبایی زهرا خشوعی در حوزه خدمات فیبروز در اصفهان:

  • بالاترین میزان دقت و تنوع طراحی فیبروز در اصفهان
  • بالاترین میزان رعایت اصول بهداشتی و حفاظتی آرایش فیبروز در اصفهان

آموزش فیبروز

دوره آموزش فیبروز توسط مرکز زیبایی زهرا خشوعی جهت رفع مشکلات مادرزادی و کم تراکمی ابروها ارائه گردیده است. در طول این دوره تمامی مراحل انتخاب رنگ، طراحی خطوط ابرو، مراقبت های قبل و بعد و…آموزش داده می شود. هنرجویان با یادگیری این دوره توانایی لازم جهت طراحی خطوط طبیعی میان ابروها را فرا می گیرند. محتوای دوره آموزش فیبروز بر اساس متدهای جدید ارائه شده می باشد.

سوالات متداول فیبروز ابرو

آیا فیبروز ابرو نیاز به ترمیم دارد؟

فیبروز ابرو یکی از روش های آرایش نیمه دائم بوده که بعد از 6 الی 7 هفته از جلسه اول نیازمند ترمیم است.

مدت زمان فیبروز ابرو چقدر است؟

فیبروز ابرو به طور میانگین نیازمند 2 الی 2.5 ساعت جهت جلسه اول است. 

فیبروز ابرو برای چه کسانی مناسب است؟

فیبروز ابرو یکی از روش های آرایش نیمه دائم بوده که برای ابروهای کم تراکم و نازک مناسب است.

آیا امکان پاک کردن فیبروز ابرو وجود دارد؟

پاکسازی فیبروز ابرو با دستگاه لیزر و مواد پاک کننده صورت می گیرد. رنگدانه در سطح بالایی پوست در روش فیبروز به راحتی پاک می شوند.

درباره آکادمی آرایش دائم زهرا خشوعی

زهرا خشوعی مدرس و بنیان گذار مجموعه آرایش زهرا خشوعی فعالیت خود را در زمینه آموزش آرایش دائم از سال 1390 آغاز نموده و کامل ترین خدمات آرایش دائمی به بانوان عزیز ارائه نموده است.

از زمان تاسیس مجموعه تا به حال همواره تمامی تلاش ها، ارائه بروزترین خدمات تخصصی آرایش دائم به بانوان عزیز بوده است و آموزش های تخصصی در حوزه زیبایی بر اساس استانداردهای روز دنیا یکی از چشم اندازهای کاری مجموعه بوده است. تلاش تیم مجموعه زهرا خشوعی، ارائه متد آرایش دائم روز دنیا به دوستداران این حرفه و ارائه خدمات آرایش به بانوان گرامی بوده است.

زهرا خشوعی

مقالات مرتبط با فیبروز ابرو

اینستاگرام زهرا خشوعی

صفحه رسمی زهرا خشوعی در اینستاگرام

صفحه رسمی آکادمی را در اینستاگرام دنبال کنید و از ما حمایت کنید