نانو بروز چیست؟

نانو بروز جدیدترین تکنیک هاشور ابرو است که با دستگاه مخصوص نانو و استابلایزر انجام می شود و نتیجه ای بسیار زیبا و نچرال دارد و افرادی که مشتاق بهبود و زیبایی طبیعی ابروهای خود هستند، می توانند از این روش استفاده نمایند.

مزیت نانو بروز

نانو بروز تکنیک هاشور ابرو است که نتیجه بسیار طبیعی دارد زیرا در این روش خطوط دقیقا بر روی خطوط ابرو، یا در جهت آن کشیده می شود و هیچ تفاوتی با موی طبیعی ابروی فرد ندارد.

افراد متخصص در این کار از رنگ های بدون سرب برای این تکنیک استفاده می کنند که برای تقویت ریشه ابرو مفید است.

یکی از مزیت های دیگر نانو بروز انجام آن به وسیله دستگاه است. سوزنی که هاشور ها را می کشد ظریف و نازک است بنابراین هاشور ها مانند موی ابرو نشان داده می شود.

به دلیل نازک بودن سوزن این تکنیک با درد کمتری همراه خواهد بود.

این تکنیک اگر با دقت زده شود،زمان و ماندگاری رنگ آن بیشتر از سایر روش ها است.

تکرار دفعات کمتر ترمیم، باعث شده که نانو بروز بسیار پرطرفدار از بقیه تکنیک ها باشد.

رنگ های استفاده شده در نانو بروز

در این تکنیک از رنگهای تشکیل شده از مواد آلی و بدون سرب استفاده می شود که بعد از مدتی باعث رشد و تقویت ریشه ابرو می شوند. اگر شما از این روش خوشتان نیاید کافی است برای ترمیم اقدام نکنید تا پس از مدتی رنگ ها بدون جای ماندن رنگ و تکه تکه شدن روی پوست خود به خود ریخته و پاک شوند.

ماندگاری نانو بروز

نانو بروز روشی مناسب برای افراد دارای پوست چرب است که ماندگاری آن بسته به شرایط آب و هوا و جنس پوست بین یک تا دو سال است. در صورت ترمیم نکردن خطوط کمرنگ شده و به هیچ عنوان به سایه تبدیل نمی شود.

 

شباهت و تفاوت نانو بروز با سایر روش ها

در مورد سوالی که شما کاربران بخش دنیای مد نمناک مطرح کرده بودید باید بگوییم تفاوت تکنیک نانو بروزبا سایر روش ها به دلیل “استابلایزر” که مهمترین قسمت دستگاه است و پایه سوزن و سر دستگاه می باشد.

در حین کاشت در این روش به دلیل این دستگاه خطوط دچار لرزش نمی شود. این دستگاه سوزن هایی متفاوت و ظریفی دارد، که خطوط بسیار ظریفتری نسبت به سایر دستگاه ها می کشد.

در تکنیک نانو بروز کاشت به صورت یکنواخت بدون برداشتن دست انجام می شود اما در هاشور ابرو با تکنیک های مختلف، ما کاشت های مختلفی مانند کوک کوک، دورانی، لپ لپ و دات ورک داریم.

در سایر روش ها هر خط یا تارمویی که می کشید، ۳ الی ۴ ثانیه یا کمتر زمان می برد اما در نانو بروز هر خط شما یا تار مویی که می کشید حدود ۱۵ الی ۲۰ ثانیه طول می کشد.