ریموو خط لب

نمونه کار ریموو خط لب

درباره تکنیک ریموو خط لب بیشتر بدانید

ریموو خط لب یکی از روش های پاکسازی آرایش نیمه دائم است. در این روش با استفاده از تکنیک تهاجمی و غیر تهاجمی رنگدانه های روی پوست لب را از بین می روند. همواره پاکسازی لب ها بدون ایجاد زخم های اسکار و کلوئیدی از اهمیت بالایی برخوردار است. برای اطلاع از خدمات ریموو خط لب در اصفهان می توانید با آکادمی تخصصی زهرا خشوعی همراه باشید و یا در دوره های آموزش ریموو خط لب که در پایین همین صفحه مشخص گردیده شرکت کنید.

مراحل ریموو خط لب

 • استفاده از مایع بی حسی موضعی جهت بی حس کردن لب ها
 • پاکسازی تتوها با سوزن شماره 3 پاور
 • استفاده از قرص های ضد آلرژی برای افراد حساس. قرص تلفست 180 یکی از بهترین قرص ها جهت کاهش حساسیت و التهابات پوستی می باشد.
 • استفاده از قرص سفالکسین جهت جلوگیری از عفونت ناحیه لب
 • استفاده از پمادهای ترمیم کننده جهت ترمیم پوست در دوران نقاهت. زخم های ایجاد شده بعد از پاکسازی تتو خط لب با استفاده از پمادهای ترمیم کننده و با گذشت 30 الی 35 روز از بین می روند.

روش های ریموو خط لب

 • روش جراحی با ایجاد برش روی سطح پوست و پاکسازی نقاط رنگ شده صورت می پذیرد. این روش تهاجمی و برشی از خطر بالاتری نسبت به سایر روش ها برخوردار است.
 • در روش درم ابریژن با ایجاد زخم های بر روی سطح لب نقاط رنگدانه ای از سطح لب خارج می شود. زخم های ایجاد شده در این روش موجب خروج رنگدانه از سطح پوست می شود.
 • پاکسازی با روش سالت سالین موجب پوسته شدن لب ها شده و با گذشت زمان و رفع پوسته ها، رنگدانه ها از سطح لب خارج می شوند.
 • در روش پلاسما جت با استفاده از یونیزه کردن گازهای موجود در هوا  و بالا بردن حرارت، رنگدانه ها را از سطح لب خارج می کند.
 • پاکسازی با کرم یکی از روش های پاکسازی رنگدانه روی لب است. این روش موجب آسیب به سطح پوست می شود.
 • پاکسازی با لیزر میکروسوئیچ یکی از روش های پاکسازی لب ها می باشد. در این روش با نفوذ لیزر به رنگدانه های روی پوست موجب تجزیه و نابودی رنگدانه شده و سیستم ایمنی بدن با گذشت زمان رنگدانه را از ناحیه لب خارج می نماید.
 • پاکسازی با جوهر یکی از روش های ریموو خط لب است. در این روش آب میان بافتی و خون سطح لب موجب خروج رنگدانه ها از لب می شود.

دلایل پاکسازی خط لب

 • تغییر رنگ خط لب
 • حساسیت به مواد رنگدانه ای و ایجاد التهابات پوستی و عفونت
 • تغییر در مد و ترندهای خط لب و نیاز زیباجو به تغییر در مدل خط لب

تعداد جلسات پاکسازی خط لب

تعداد جلسات پاکسازی خط لب به عوامل متعددی به شرح زیر وابسته است:

 • عمق نفوذ رنگدانه ها
 • واکنش های بدن به رنگدانه های تزریق شده
 • مواد شیمیایی موجود در رنگدانه ها 

اقدامات لازم بعد از ریموو خط لب

بعد از پاکسازی خط لب همواره مراقبت هایی برای کاهش دوران نقاهت و عوارض احتمالی نیاز است. اقدامات لازم بعد از ریموو خط لب به شرح زیر است:

ناحیه مورد نظر را تمیز و خشک نگه دارید: برای جلوگیری از عفونت در چند روز اول بعد از پاکسازی خط لب از خیس شدن ناحیه ریموو شده خودداری کنید. از انجام ورزش های آبی خودداری نمائید.

عدم دستکاری ناحیه ریموو شده: دستکاری ناحیه ریمو شده و کندن پوسته های لب موجب ایجاد عفونت و زخم در سطح لب می شود.

دور از نور مستقیم آفتاب قرار بگیرید: قرار گیری در زیر نور مستقیم آفتاب موجب تغییر رنگ ناحیه ریموو شده می شود.

مرکز تخصصی ریموو خط لب در اصفهان

مراکز تخصصی ریموو خط لب در شهرها و مناطق مختلف وجود دارند و به عنوان مکان‌هایی شناخته می‌شوند که به اجرای حرفه‌ای خدمات ریموو و لیفت مرتبط با آن می‌پردازند اما پیدا کردن مراکز انجام خدمات زیبایی کار ساده ای هست و نگرانی از مجرب بودن و حرفه ای بودن کادر مجموعه و پیدا کردن آکادمی تخصصی زیبایی که از افراد متخصص و حرفه ای استفاده کند کار سختیه و بهتون حق میدیم که با این چالش روبرو شده باشید.

ما در آکادمی زهرا خشوعی با استفاده از آخرین متد روز و استفاده از مواد و متریال عالی این اطمینان خاطر را به شما می دهیم که با خیالی آسوده خدمات زیبایی خود را به تیم حرفه ای ما بسپارید.

آموزش ریموو خط لب

آکادمی زیبایی زهرا خشوعی یکی از بزرگترین مراکز تخصصی آموزش ریموو خط لب در اصفهان است که با در اختیار داشتن کادری مجرب آماده ارائه خدمات آموزشی به شما هنرجوهای عزیز است.

دوره های آموزش ریموو خط لب در اصفهان براساس متد جدید و توسط زهرا خشوعی بنیان گذار آکادمی خشوعی تدریس می شود و در طول دوره آموزشی همواره کارشناسان آکادمی شما را همراهی خواهند نمود.

سوالات متداول ریموو خط لب

ریموو خط لب نیازمند چه تعداد جلسه کاری است؟

تعداد جلسات ریموو خط لب وابسته به عمق نفوذ رنگدانه ها، جنس پوست، سن زیباجو است. گاها ریموو خط لب با لیزر در طی یک جلسه به طور کامل انجام می شود.

معایب تاتو خط لب خارج از قسمت های مرزی لب چیست؟

تاتو خط لب خارج از نقاط مرزی لب ها دارای رنگی متفاوت تر می باشد. دلیل این امر تزریق رنگدانه روی پوست خارج از لب است.

درباره آکادمی آرایش دائم زهرا خشوعی

زهرا خشوعی مدرس و بنیان گذار مجموعه آرایش زهرا خشوعی فعالیت خود را در زمینه آموزش آرایش دائم از سال 1390 آغاز نموده و کامل ترین خدمات آرایش دائمی به بانوان عزیز ارائه نموده است.

از زمان تاسیس مجموعه تا به حال همواره تمامی تلاش ها، ارائه بروزترین خدمات تخصصی آرایش دائم به بانوان عزیز بوده است و آموزش های تخصصی در حوزه زیبایی بر اساس استانداردهای روز دنیا یکی از چشم اندازهای کاری مجموعه بوده است. تلاش تیم مجموعه زهرا خشوعی، ارائه متد آرایش دائم روز دنیا به دوستداران این حرفه و ارائه خدمات آرایش به بانوان گرامی بوده است.

زهرا خشوعی

مقالات مرتبط با ریموو خط لب

اینستاگرام زهرا خشوعی

صفحه رسمی زهرا خشوعی در اینستاگرام

اطلاع از جزئیات برگزاری ورکشاپ ها، نمونه کارها و تخفیفات ویژه ما در پیج اینستاگرام