فیلینگز

نمونه کار فیلینگز

درباره تکنیک فیلینگز بیشتر بدانید

فیلینگز (philings) یکی از روش های بدون جراحی جهت جوانسازی پوست می باشد. این روش احیای و جوانسازی پوست توسط دو روش فی آیون و میکروبلیدینگ انجام می شود. ایجا نقاط بر روی پوست منجر به ارسال پیام به مغز شده و در اثر آن کلاژن سازی پوست با سرعت بیشتر صورت گرفته و پوست ظاهری شفاف و جوان تری پیدا می کند.

فیلینگز چیست؟

با افزایش سن پوست آدمی کم کم طراوت و شادابی خود را از دست می‌دهد و دچار افتادگی و چین و چروک می‌شود. در این میان روش جدید فیلینگز راه حلی می‌باشد که کمک می‌کند شما بدون هیچگونه عوارض جانبی و عمل جراحی پوست خود را ترمیم نموده و چندین سال جوان‌تر شوید.

متد جدید فیلینگز روشی بسیار عالی برای از بین بردن چین و چروک، افتادگی و پیری پلک‌ها بدون استفاده از جراحی و برش‌های دلخراش ناشی از آن می‌باشد افرادی که میلی به جراحی پلک‌های خود ندارند و همچنین مواد بیهوشی برای آن‌ها مضر می‌باشد و یا حتی از بی‌هوشی می‌ترسند می‌توانند از این شیوه برای جوانسازی پلک‌های خود استفاده نمایند.

در روش فیلینگز در واقع با کمک گرفتن از دستگاه جدید جوان سازی پوست می تواند چشمان شما را جذاب شده . آنچه که در این روش بسیار حائز اهمیت است، میزان تخصص و تجربه متخصصین پوست و یا کلینیک زیبایی می‌باشد.
لذا پیشنهاد می‌کنیم قبل از مراجعه برای انجام این شیوه از مجرب بودن کاربر قابل اعتماد خود اطمینان کامل را بدست آورید و همه مسائل جانبی را در نظر بگیرید.

پوست و چربی در این روش هرگز برداشته نشده و همچنین تیغ و برش نیز کاربردی نیست بلکه لایه سطحی پوست از جامد به گاز تبدیل شده و بخار می‌شود و سطح پوست با جمع شدن لایه‌های زیرین از برآمدگی خارج شده و مسطح می‌شود.
در حقیقت این روش کمک می‌کند پوست با لایه‌برداری عمیق کلاژن‌سازی نماید و حالت پیری و شلی خود را از دست داده و جوان و شاداب شود.

با افزایش سن پوست آدمی کم کم طراوت و شادابی خود را از دست می‌دهد و دچار افتادگی و چین و چروک می‌شود.
در این میان روش جدید فیلینگز راه حلی می‌باشد که کمک می‌کند شما بدون هیچگونه عوارض جانبی و عمل جراحی پوست خود را ترمیم نموده و چندین سال جوان‌تر شوید.

متد جدید فیلینگز روشی بسیار عالی برای از بین بردن چین و چروک، افتادگی و پیری پلک‌ها بدون استفاده از جراحی و برش‌های دلخراش ناشی از آن می‌باشد افرادی که میلی به جراحی پلک‌های خود ندارند و همچنین مواد بیهوشی برای آن‌ها مضر می‌باشد و یا حتی از بی‌هوشی می‌ترسند می‌توانند از این شیوه برای جوانسازی پلک‌های خود استفاده نمایند.

پوست و چربی در این روش هرگز برداشته نشده و همچنین تیغ و برش نیز کاربردی نیست بلکه لایه سطحی پوست از جامد به گاز تبدیل شده و بخار می‌شود و سطح پوست با جمع شدن لایه‌های زیرین از برآمدگی خارج شده و مسطح می‌شود. در حقیقت این روش کمک می‌کند پوست با لایه‌برداری عمیق کلاژن‌سازی نماید و حالت پیری و شلی خود را از دست داده و جوان و شاداب شود.

 1. در فیلینگز هیچگونه جراحی پلک و عوارض جانبی آن وجود ندارد.
 2. افرادی که پوست آن‌ها تا اندازه‌ای دچار شلی و افتادگی شده می‌توانند با کمک گرفتن از این شیوه نتیجه مطلوب دلخواه خود را بدست آورند.
 3. سرعت انجام این روش بسیار بالا می‌باشد و می‌توان در مدت 30 دقیقه و یا کمتر از آن فیلینگز را انجام داد.
 4. التهاب ایجاد شده بر اثر انجام فیلینگز به سرعت و حتی کمتر از ده روز التیام می‌یابد.
 5. افرادی که این روش را مورد استفاده قرار می‌دهند می توانند ظرف کمتر از یک هفته به محل کار و زندگی عادی خود برگردند.
 1. این روش باعث می‌شود چین و چروک و افتادگی پلک بالا و پایین رفع شود.
 2. افرادی که پوست آن‌ها در اثر چاق و یا لاغر شدن ترک برداشته است و حتی بانوانی که بر اثر زایمان به این عارضه دچار شده‌اند می‌توانند با کمک گرفتن از فیلینگز این عارضه پوستی خود را درمان نمایند.
 3. خطوط عمیقی که بر اثر خنده، اخم، بالا بردن ابروها و … بر روی پوست صورت ایجاد می‌شود را می‌توان با کمک این روش رفع نمود.
 4. جای جوش، اسکار و مواردی از این قبیل نیز به کمک فیلینگز برطرف می‌شود.
 5. فیلینگز می‌تواند صورت و شکم را به صورت عمقی جوانسازی نماید.
 6. پوست شل شده صورت و گردن به شیوه فیلینگز برطرف می‌شود.
 7. خال گوشتی و تمامی ضایعات پوستی که اذیت کننده می‌باشند به کمک این روش برداشته می‌شوند.

این شیوه حدوداً شبیه لیزر سطحی پوست می‌باشد که سوختگی را در پوست از طریق بخارسوزی سطحی پوست ایجاد می‌نماید. 

بعد از آنکه زخم ایجاد شده بر روی پلک‌ها بعد از چند روز بهبود می‌یابد ناحیه فیلینگز شده براق، سفت و شاداب می‌شود. 

به دلیل آنکه در این روش سوختگی ایجاد می‌شود و رنگ ناحیه مورد نظر تغییر می‌کند برای پوست‌های حساس باید احتیاط لازم را در نظر گرفت، که بهتر است این شیوه برای این قبیل افراد با فاصله چند ماه ظرف چند جلسه انجام پذیرد.

برای انجام فیلینگز ابتدا کرمی به نام زایلاپی به مدت 20 دقیقه بر روی پوست قرار و به صورت دورانی مالش داده می شود. گاهاً افرادی هستند که احتیاج به بی‌حسی دارند که برای این قبیل افراد مقداری بی‌حسی به زیر پلک آن‌ها تزریق می‌شود. 

این شیوه معمولاً داری دو تکنیک اسکن کردن و نقطه به نقطه می‌باشد. بعد از انجام کامل فلینگز ممکن است پوسته‌های ریزی بروی سطح پست ایجاد شود که آن‎ها کم کم پس از چند روز برطرف می‌شود.

این روش برای کسانی که دچار افتادگی پلک شده‌اند و یا حتی بعد از انجام جراحی از این عارضه رنج می‌برند بسیار قابل استفاده می‌باشد. و حتی کسانی که نمی‌خواهند جای زخم و اسکار بعد از جراحی بر روی پوست آن‌ها باقی بماند می‌توانند از این شیوه استفاده نمایند.

در چه مواردی نباید از فیلینگز استفاده نمود؟

آنچه که تا به حال مشخص شده آن است که این شیوه عوارض جانی خاصی را شامل نمی‌شود، ولی می‌تواند برای مواردی کاربردی نباشد و یا ریسک انجام آن بالا باشد:

وقتیکه پوست اضافی پلک بالا به شدت زیاد باشد.

چربی پلک به میزان بالایی بیرون زده باشد، این مورد می‌تواند هم بخش داخلی پلک و هم بخش میانی پلک را در بر بگیرد.

هنگامیکه غده اشکی در قسمت بیرونی پلک بالا ایجاد شود.

هنگامیکه شکاف پلکی کوچکتر باشد.

هنگامیکه ابروها همزمان باهم دچار افتادگی شوند.

افرادیکه داری پوست تیره می‌باشند بهتر است از این شیوه استفاده نفرمایند.

هنگامیکه پلک‌ها به صورت همزمان باز شده باشند.

ظاهر چهره بعد از انجام فیلینگز چگونه است؟

در این شیوه نقاط ریز با فاصله کم با کمک دستگاه مربوطه بر روی پوست زده می‌شود که باعث تصعید لایه سطحی بدون هیچگونه صدمه زدن به لایه‌های زیرین می‌شود.
در نتیجه پس از انجام فیلینگز، پوسته‌هایی بر روی پلک ایجاد می‌شود که طی ۳ تا ۷ روز از بین می‌رود و پلک به حالت طبیعی و نرمال خود بر می‌گردد.
آنچه که در این روش حائز اهمیت می‌باشد آن است که هیچگونه خونریزی در آن اتفاق نمی‌افتد و چشم‌ها برای پلک زدن اذیت نمی‌شوند و پلک‌ها به سرعت به حالت طبیعی خود بر می‌گردند.

بعد از انجام فیلینگز وضعیت چگونه می‌باشد؟

با استفاده از روش فیلینگز در می‌یابیم که بعد از انجام این روش پلک‌ها قرمز و مقداری متورم می‌شوند که این تورم می‌تواند تا سه روز به طول انجامد.
پوسته‌های ایجاد شده بر روی پوست بین 3 تا 7 روز کم کم از بین می‌رود ولی آنچه که باید به آن توجه شود آن است که تحت هیچ شرایطی بعد از فیلینگز نباید به پوست دست زد و یا پوسته‌های ایجاد شده را کند.
بلکه باید بگذاریم که این پوسته‌ها به طور خودکارانه خوب شوند. در صورت نیاز می‌توانید برای تسریع در بهبودی از کرم ترمیم کننده استفاده نمایید.

فیلینگز چه عوارضی را در بر می‌گیرد؟

این روش در کلینیک‌های روز اروپا بر روی افراد بسیاری بررسی شده است، افرادی که حتی تفاوت سنی زیادی با یکدیگر داشته‌اند مثلاً بین سنین 20 تا 82 سال، این افراد دارای افتادگی و شلی پوست متفاوتی بوده‌اند و حتی افرادی که سیگار مصرف می‌کردند در بین آن‌ها وجود داشته. طی بررسی‌های انجام شده و با آموزش فیلینگز دریافتند بر روی این افراد عوارض جانبی خاصی ایجاد نشده و آن‌ها بسیار راضی بوده‌اند.

 • در انتها می‌توان گفت کسانی که از افتادگی و شلی پوست خود مخصوصا افتادگی پلک‌ها رنج می‌برند می‌توانند با فیلینگز این مشکل خود را برطرف نمایند و یا حداقل کاهش دهند. در این روش زخم و تورم به میزان بسیار کم وجود دارد و کمترین تهاجم بروز می‌شود و زخم‌های ایجاد شده طی چند روز از بین می‌رود.
 • فیلینگز شامل دو نوع درمان Phi-Ion فی یون و Microneedling میکرونیدلینگ است که برای جوانسازی پوست و ضد پیری کاربرد دارند. در واقع روش Phi lings نه تنها چین و چروک را صاف و برطرف می کند، بلکه با انجام فعالیت های کاملا طبیعی راهی برای سنتز الیاف پوست و به دنبال آن جوانسازی ایجاد می نماید.

روش انجام فیلینگز

در اولین مرحله از تکنیک فیلینگز، محلول ژل، ویتامین ها و اسید هیالورونیک به زیر پوست تزریق می شود که موجب جذب بهتر آب شده و به هیدراتاسیون عمقی پوست می انجامد.
در مرحله دوم، از روش های میکرونیدلینگ برای درمان چین و چروک پوست استفاده می شود.
مرحله اول در سفت شدگی فوری پوست موثر بوده و مرحله دوم به تشکیل هدفمند بافت ها کمک می کند تا سطح پوست صاف شود و از به وجود آمدن چروک های بیشتر جلوگیری به عمل می آید.
حین انجام میکرونیدلینگ، میکرونیدل ها به عمق 0.2 تا 0.75 میلی متری پوست نفوذ می کنند.
این روش کاملا بدون درد است. در لایه سطحی پوست، میکروکانن های نامرئی به عنوان مسیرهای حمل و نقل درون پوست به وجود می آیند.
تشکیل میکروکانن اثرات مختلفی دارد: تولید کلاژن در پوست را تحریک می کنند، باعث تحریک عروق شده و کاربرد ترانس اپیدرمی محصولات را مستقیما در درم امکان پذیر می کنند.

چه زمانی باید از روش فیلینگز استفاده کرد؟

افرادی که روی سطوح پوست صورت و بدنشان لک دارد، دارای چین و چروک در نواحی پلک، خطوط خنده یا روی دست هایشان هستند و اینکه تمایل دارند پیری پوست خود را به تعویق بیندازند، می توانند از روش فی لینگز Phi lings استفاده نمایند.

مراقبت های بعد از فیلینگز

تحریک پوست و قرمزی یکی از مهم ترین علائم ظاهری بعد از آرایش زیبایی دائمی فیلینگر می باشد. جهت حفظ سلامت پوست و کاهش طول درمان اقداماتی لازم می باشد. اقدامات لازم بعد از فیلینگز:

تا دو روز از انجام هر گونه آرایش خودداری نمائید.

از انجام فعالیت ورزشی شدید خودداری نمائید

از انجام فعالیت های که منجر به افزایش تعریق می شود به مدت 5 روز بعد از فیلینگز جدا خودداری نمائید.

تا 5 روز از فعالیت های ورزشی آبی(شنا , سونا و…)خودداری نمائید

از شوینده های قوی استفاده نکنید.

از انجام هر گونه پاکسازی پوست , اپیلاسیون , لایه برداری , میکرودرم تا 4 هفته بعد از فیلنگیز خودداری نمائید.

مرکز تخصصی فیلینگز در اصفهان

مراکز تخصصی فیلینگز در شهرها و مناطق مختلف وجود دارند و به عنوان مکان‌هایی شناخته می‌شوند که به اجرای حرفه‌ای فیلینگز و خدمات مرتبط با آن می‌پردازند اما پیدا کردن مراکز انجام خدمات زیبایی کار ساده ای هست و نگرانی از مجرب بودن و حرفه ای بودن کادر مجموعه و پیدا کردن آکادمی تخصصی زیبایی که از افراد متخصص و حرفه ای استفاده کند کار سختیه و بهتون حق میدیم که با این چالش روبرو شده باشید.

ما در آکادمی زهرا خشوعی با استفاده از آخرین متد روز و استفاده از مواد و متریال عالی این اطمینان خاطر را به شما می دهیم که با خیالی آسوده خدمات زیبایی خود را به تیم حرفه ای ما بسپارید. تیم تخصصی مجموعه ما ارائه دهنده بهترین خدمات فیلینگز در اصفهان می باشد.

آموزش فیلینگز

دوره های آموزش فیلینگز مرکز زیبایی زهرا خشوعی بر پایه جدیدترین متد فیلینگز بنا شده است. در این دوره تمامی اصول شناسایی پوست، مراحل و روش های مختلف فیلنگز، مراقبت های دوران نقاهت و آماده سازی اولیه پوسته به طور اصولی بر اساس سرفصل تئوری و عملی آموزش داده می شود. هنرجویان دوستدار زیبایی با یادگیری این دوره تمامی مهارت پاکسازی پوست بدون تزریق را به خوبی یاد می گیرند.

سوالات متداول فیلینگز

تفاوت فیلینگز و پلاسما جت چیست ؟

به طور کلی می‌توان گفت که تفاوت فیلینگز و پلاسما جت ناشی از تفاوت در نحوه کار و عملکرد آن‌ها است.  از آن جهت که فیلینگز نسل جدید پلاسما و پلکسر به حساب می‌آید، نتیجه حاصل شده در آن از ظرافت و دقت بیشتری برخوردار خواهد بود.

عوارض فیلینگز چیست ؟

براساس گزارش‌های جمع آوری شده، تاکنون آماری از عوارض فیلینگز نبوده و خطری برای مراجعه کنندگان نداشته است و تمام بیماران از نتیجه حاصل شده طی این درمان رضایت کامل داشته‌اند.

هزینه فیلینگز چقدر است؟

برای اطلاع از قیمت فیلینگز صورت در بهترین مرکز زیبایی در اصفهان می بایست با مشاوران آکادمی زهرا خشوعی تماس بگیرید تا هزینه و عوامل تعیین قیمت را برای شما توضیح دهند.

درباره آکادمی آرایش دائم زهرا خشوعی

زهرا خشوعی مدرس و بنیان گذار مجموعه آرایش زهرا خشوعی فعالیت خود را در زمینه آموزش آرایش دائم از سال 1390 آغاز نموده و کامل ترین خدمات آرایش دائمی به بانوان عزیز ارائه نموده است.

از زمان تاسیس مجموعه تا به حال همواره تمامی تلاش ها، ارائه بروزترین خدمات تخصصی آرایش دائم به بانوان عزیز بوده است و آموزش های تخصصی در حوزه زیبایی بر اساس استانداردهای روز دنیا یکی از چشم اندازهای کاری مجموعه بوده است. تلاش تیم مجموعه زهرا خشوعی، ارائه متد آرایش دائم روز دنیا به دوستداران این حرفه و ارائه خدمات آرایش به بانوان گرامی بوده است.

زهرا خشوعی

مقالات مرتبط با میکروبلیدینگ

اینستاگرام زهرا خشوعی

صفحه رسمی زهرا خشوعی در اینستاگرام

اطلاع از جزئیات برگزاری ورکشاپ ها، نمونه کارها و تخفیفات ویژه ما در پیج اینستاگرام