ساکورالیپس

نمونه کارهای ساکورالیپس

ساکورالیپس در مرکز زیبایی زهرا خشوعی

ساکورالیپس یکی از روش های آرایش نیمه دائم لب می باشد. در این روش سایه های به شکل شکوفه های گیلاس بروی لب ها ایجاد می شود. سایه های ایجاد در قسمت بیرونی لب ها به رنگ صورتی روشن بوده و با حرکت به قسمت مرکزی لب تیره تر می شود. بهترین خدمات ساکورالیپس در اصفهان در مرکز زیبایی زهرا خشوعی با بهترین کیفیت به دوستداران زیبایی ارائه می گردد. دوره آموزش ساکورالیپس مرکز زیبایی زهرا خشوعی بر اساس جدیدترین متدها و ترندهای آرایش لب ساکورالیپس سر فصل بندی شده است.

 

ساکورالیپس چیست؟

ساکورا لیپس یکی از روش های آرایش نیمه دائم لب است. این روش شیدینگ لب از ساکورا یا شکوفه های گیلاس برگرفته شده است. گلبرگ های شکوفه گیلاس ژاپنی دارای تم رنگی صورتی روشن به تیره می باشد. رنگ لبه های گلبرگ گیلاس ژاپنی دارای رنگ صورتی روشن بوده و با حرکت به قسمت مرکزی شکوفه تیره تر می شود. 

ساکورا لیپس یکی از روش های ترمیم لب، بدون خط لب می باشد. ساختار نچرال  این روش آرایش دائمی لب از زیبایی و حجم خاصی برخوردار است. تم رنگی مورد استفاده در روش ساکورالیپس از شدت رنگ ملایمی برخوردار است.

متخصصان زیبایی در ساکورا لیپس هم از تم رنگی صورتی روشن به تیره جهت طراحی لب ها استفاده  می نمایند. 

انواع روش های ساکورالیپس

 • ساکورا لیپس تورمالین: در این روشن قسمت بالایی لب از قسمت پایینی لب روشن ترمی باشد. و قسمت های داخلی لب، تیره از قسمت های خارجی است.
 • ساکورا لیپس یاقوت: در این روش قسمت مرکزی لب دارای تم رنگی تیره به شکل یاقوت بوده و با حرکت به قسمت های خارجی لب، رنگ ها روشن تر می شود.
 • ساکورا لیپس الماس: در این روش شیدینگ لب، قسمت های داخلی لب دارای رنگ تیره به شکل الماس بوده و با حرکت به سمت قسمت های بیرونی لب، رنگ ها روشن تر می شود.

هزینه ساکورالیپس

هزینه ساکورا لیپس وابسته به عوامل متعددی می باشد. مهم ترین فاکتورهای هزینه ساکورا لیپس شامل:

 • هزینه مشاوره دهی
 • میزان تخصص آرایشگر دائمی
 • مواد رنگی مورد استفاده
 • موقعیت مکانی سالن زیبایی

متخصصان حرفه ای مرکز زیبایی زهرا خشوعی با تسلط به متدهای روز آرایش لب، بهترین خدمات را با قیمت منصافه ارائه می نمایند.

مراقبت های لازم بعد از انجام ساکورالیپس

مهم ترین اقدامات بعد از ساکورا لیپس شامل موارد زیر است:

 • از قرار گیری در زیر نور مستقیم آفتاب خودداری نمائید
 • از انجام فعالیت های تعریق زا خودداری نمائید.
 • قسمت کار شده را به مدت سه روز با پماد مرطوب کننده  آسیکلوویر، پماد آ مرطوب نگه دارید.
 • از انجام ورزش های آبی خودداری نمائید.

مراقبت های لازم قبل از انجام ساکورالیپس

مهم ترین اقدامات قبل از ساکورا لیپس شامل موارد زیر است:

 • استفاده از قرص تبخال آسیکلوویر به مدت سه روز قبل از ساکورا لب به منظور جلوگیری از تحریک نورون های لب 

مرکز تخصصی ساکورالیپس در اصفهان

مرکز زیبایی زهرا خشوعی با سال ها تجربه در زمینه انواع خدمات آرایش دائم و نیمه دائم صورت مشغول به فعالیت می باشد. زیباجویان گرامی با مراجعه به این مرکز بهترین خدمات ساکورالیپس در اصفهان را دریافت نموده و از لب های نچرال و خوش فرمی برخوردار می گردند.

مرکز زیبایی زهرا خشوعی ارائه دهنده دوره های آموزش آرایش دائم و نیمه دائم براساس متدهای روز دنیا می باشد. در این بهترین خدمات آموزش ساکورالیپس به دوستداران زیبایی ارائه می گردد.

 

دوره آموزش ساکورالیپس

مرکز زیبایی زهرا خشوعی با سال ها تجربه در زمینه انواع خدمات آرایش دائم و نیمه دائم صورت مشغول به فعالیت می باشد. زیباجویان گرامی با مراجعه به این مرکز بهترین خدمات ساکورالیپس در اصفهان را دریافت نموده و از لب های نچرال و خوش فرمی برخوردار می گردند.

مرکز زیبایی زهرا خشوعی ارائه دهنده دوره های آموزش آرایش دائم و نیمه دائم براساس متدهای روز دنیا می باشد. در این بهترین خدمات آموزش ساکورالیپس به دوستداران زیبایی ارائه می گردد.

 

سوالات متداول مربوط به ساکورالیپس

آیا امکان ترمیم ساکورالیپس وجود دارد؟

بله، قسمت های کار شده به راحتی قابل ترمیم می باشد.

میزان ماندگاری ساکورالیپس چقدر است؟

ساکورالیپس از ماندگاری بالایی برخوردار می باشد. رعایت اصول مراقبتی دوران نقاهت، موجب افزایش دوام ساکورالیپس می شود.

آیا ساکورالیپس درد آور است؟

استفاده از مواد بی حسی موضعی و تزریقی قبل از ساکورالیپس موجب کاهش درد در زمان ساکورالیپس می شود.

درباره آکادمی آرایش دائم زهرا خشوعی

زهرا خشوعی مدرس و بنیان گذار مجموعه آرایش زهرا خشوعی فعالیت خود را در زمینه آموزش آرایش دائم از سال 1390 آغاز نموده و کامل ترین خدمات آرایش دائمی به بانوان عزیز ارائه نموده است.

از زمان تاسیس مجموعه تا به حال همواره تمامی تلاش ها، ارائه بروزترین خدمات تخصصی آرایش دائم به بانوان عزیز بوده است و آموزش های تخصصی در حوزه زیبایی بر اساس استانداردهای روز دنیا یکی از چشم اندازهای کاری مجموعه بوده است. تلاش تیم مجموعه زهرا خشوعی، ارائه متد آرایش دائم روز دنیا به دوستداران این حرفه و ارائه خدمات آرایش به بانوان گرامی بوده است.

زهرا خشوعی

مقالات مرتبط با ساکورالیپس

اینستاگرام زهرا خشوعی

صفحه رسمی زهرا خشوعی در اینستاگرام

اطلاع از جزئیات برگزاری ورکشاپ ها، نمونه کارها و تخفیفات ویژه ما در پیج اینستاگرام