میکروبلیدینگ سوپرنچرال

نمونه کارهای میکروبلیدینگ سوپرنچرال

درباره تکنیک میکروبلیدینگ سوپرنچرال بیشتر بدانید

میکروبلیدینگ سوپر نچرال یکی از روش های آرایش نیمه دائم ابرو می باشد. در این روش با استفاده از ابزار مخصوص خطوطی مشابه تارهای مویی ابرو طراحی می شود. مرکز زیبایی زهرا خشوعی یکی از مراکز حرفه ای در حوزه میکروبلیدینگ در شهر اصفهان می باشد. نمونه کارهای میکروبلیدینگ سوپر نچرال این مجموعه به خوبی بیان کننده کیفیت و حالت طبیعی کارها است. دوره آموزش میکروبلیدینگ سوپر نچرال در مرکز زیبایی زهرا خشوعی به صورت حضوری و آنلاین برگزار می گردد. جهت اطلاع از زمانبدی حضوری دوره های آموزش میکروبلیدینگ سوپر نچرال به همین صفحه مراجعه نمائید. دوره های آنلاین این مجموعه در قسمت منو آکادمی قرار دارد. ارائه بهترین خدمات میکروبلیدینگ سوپر نچرال در اصفهان یکی از مهم ترین خدمات این مجموعه می باشد. در این مرکز از جدیدترین ترندها، متدها جهت آرایش بانوان عزیز استفاده می شود.

میکروبلیدینگ سوپرنچرال چیست؟

میکروبلیدینگ سوپر نچرال به عنوان روش آرایش نیمه دائم و طبیعی ابروها شناخته می شود. در این روش ابتدا نقاط مورد نظر را با ابزارهای کولیس و نخ کولیس طراحی می شود. سپس محدوده طراحی شده را با استفاده از ابزارهای با تیغه تیز به صورت مویی برش داده و با رنگدانه پر می نمایند. مرکز زیبایی زهرا خشوعی یکی از حرفه ای ترین مراکز تخصصی میکروبلیدینگ سوپر نچرال در شهر اصفهان می باشد.

ویژگی های میکروبلیدینگ سوپرنچرال

میکروبلیدینگ سوپرنچرال یک فرایند زیبایی است که در آن از روشی به نام میکروپیگمنتاسیون استفاده می‌شود تا جا به جایی رنگ دائمی در ابروها ایجاد شود. این روش به شکلی طبیعی و دقیق برای ترسیم و پُر کردن ابروها استفاده می‌شود.
بعضی از ویژگی‌های میکروبلیدینگ سوپرنچرال عبارتند از:
1. ظاهر طبیعی: با استفاده از تکنیک میکروبلیدینگ، ابروها به شکل طبیعی و واقعی نشان داده می‌شوند. رنگ و شکل ابروها به گونه‌ای ترسیم می‌شود که به ساختار چهره و منظر صورت شما بسیار نزدیک است.
2. دوام: رنگ مصرفی در میکروبلیدینگ سوپرنچرال با استفاده از رنگ‌های مخصوص و ماندگار است. این باعث می‌شود تا شما برای مدت طولانی از نتیجه آرایش ابروهای خود لذت ببرید.
3. قابل تغییر: با استفاده از روش میکروبلیدینگ سوپرنچرال، می‌توان ابروها را به طور دقیق ترسیم کرد و شکل داد. این امکان وجود دارد که به شکل و اندازه‌های دلخواه خود برسید و ابروهای مناسب برای چهره خود را داشته باشید.
4. آسان و سریع: فرایند میکروبلیدینگ سوپرنچرال معمولاً تنها یک جلسه آرایش لازم دارد. این به معنی این است که شما به سرعت و با استفاده از این روش می‌توانید به ابروهای خوب شکل داده شده و زیبا برسید.
برای هر کسی که می‌خواهد ابروهای خود را به شکلی طبیعی و زیبا ترسیم کند و از آن‌ها لذت ببرد، میکروبلیدینگ سوپرنچرال به عنوان یک روش دائمی و طبیعی به نظر می‌رسد. با این حال، همیشه توصیه می‌شود قبل از تصمیم‌گیری، با یک متخصص مجرب در زمینه زیبایی مشورت کنید.

اقدامات لازم قبل از میکروبلیدینگ سوپرنچرال

قبل از انجام میکروبلیدینگ سوپر نچرال، چندین مرحله مهم برای آماده سازی پوست و ناحیه ابرو وجود دارد. این مراحل شامل مواد زیر است: :

1.مشاوره تخصصی قبل از میکروبلیدینگ سوپر نچرال: همواره قبل از انجام میکروبلیدینگ با مشاوران تخصصی آرایش دائم و نیمه دائم مشورت نموده و خواسته های خود را به طور کامل شرح دهید. مشاوران بهترین مدل را براساس نیاز و سلیقه شما پیشنهاد می نمایند.

2.عدم تماس با نور مستقیم آفتاب: حداقل 2 هفته قبل از میکروبلیدینگ از قرارگیری در زیر نور مستقیم آفتاب خودداری نمائید.

3.عدم مصرف داروهای رقیق کننده خون: از مصرف داروهای رقیق کننده خون مانند آسپرین، ایبوپروفن و ویتامین E تا یک هفته قبل از میکروبلیدینگ سوپر نچرال ابروها خودداری نمائید. مصرف این داروها موجب کاهش جذب رنگدانه ها می شود.

4.عدم مصرف مشروبات الکلی: حداقل 24 ساعت قبل از آرایش میکروبلیدینگ سوپر نچرال از مصرف الکل خودداری نمایید.  مصرف الکل خطر خونریزی و تورم را افزایش دهد.

5-ابروها را اصلاح و کوتاه نکنید: ابروهای طبیعی اصلاح نشده موجب افزایش عملکرد آرایشگر جهت طراحی خاص و زیبا می شود.

ریموو یا پاکسازی میکروبلیدینگ سوپر نچرال

روش های مختلفی برای حذف میکروبلیدینگ سوپر نچرال وجود دارد که عبارتند از:

  • حذف با لیزر: در این روش با استفاده از اشعه لیزر، رنگ دانه های روی سطح پوست شکسته و پاک می شوند. تعداد جلسات پاکسازی میکروبلیدینگ وابسته به میزان نفوذ رنگدانه در سطح پوست است.
  • محلول نمکی: پاکسازی میکروبلیدینگ با نمک و آب تصفیه شده یکی از روش های پاکسازی میکروبلیدینگ سوپر نچرال است. 
  • اسید گلیکولیک: محلول اسید گلیکولیک به بافت پوست نفوذ کرده و رنگدانه ها را از بین می برد. رنگدانه از طریق پوسته شدن ناحیه کار شده از پوست خارج می شوند. تعداد دفعات این روش وابسته به جنس پوست و میزان نفوذ مواد است. به طور معمول بعد از 6 الی 8 جلسه رنگ دانه ها به خوبی پاک می شوند. 

اقدامات لازم بعد از میکروبلیدینگ سوپر نچرال

ناحیه کار شده را دستکاری نکنید: از خارش و دست زدن به ناحیه کار شده خودداری نمائید. دستکاری ابروها موجب عفونت و تغییر رنگ ابروها می شود.

ناحیه کار شده را خشک نگه دارید: قسمت های میکروبلیدینگ شده را خشک و تمیز نگه دارید.

 از انجام فعالیت های ورزشی تعریق زا خودداری کنید: ورزش های سنگین موجب افزایش تعریق بدن شده و رنگدانه های کار شده را کم رنگ می کند. به مدت یک هفته بعد از میکروبلیدینگ سوپر نچرال از انجام این ورزش ها خودداری نمائید.

از انجام ورزش های آبی خودداری نمائید: شنا، سونا و… موجب  کاهش کیفیت میکروبلیدینگ  سوپر نچرال می شوند. 

مرکز تخصصی میکروبلیدینگ سوپر نچرال در اصفهان

مرکز زیبایی زهرا خشوعی ارائه دهنده بهترین خدمات میکروبلیدینگ سوپر نچرال در اصفهان می باشد. طراحی طبیعی ابروها، رفع عدم قرینه بودن ابروها از مهم ترین خصوصیات طراحی های میکروبلیدینگ سوپر نچرال این مرکز می باشد. متخصصین آرایش دائمی این مرکز همواره به جدیدترین متدها و ترندهای بازار مسلط بوده و از بهترین متریال جهت مشتریان گرامی استفاده می نمایند.

آموزش میکروبلیدینگ سوپر نچرال

دوره آموزش میکروبلیدینگ سوپر نچرال مرکز زیبایی زهرا خشوعی مبتنی بر جدیدترین ترندهای بازار آرایش دائم و نیمه دائم می باشد. در طول این دوره تمامی اصول انتخاب رنگ، مواد اولیه، انواع طراحی ابروها، مراقبت های بهداشتی و حفاظتی به طور کامل در قالب جزوه های تئوری و عملی آموزش داده می شود. هنرجویان گرامی با یادگیری این دوره، تسلط و مهارت کافی جهت کار در بازار را فرا می گیرند. 

سوالات متداول مربوط به میکروبلیدینگ سوپر نچرال

آیا میکروبلیدینگ سوپر نچرال درد آور است؟

استفاده از مواد بی حسی موضعی قبل از میکروبلیدینگ سوپر نچرال موجب کاهش درد در زمان برش تیغ میکروبلیدینگ می شود.

میکروبلیدینگ سوپر نچرال برای چه افرادی مناسب است؟

میکروبلیدینگ سوپر نچرال برای تمام افرادی با ابروهای پهن با ظاهر طبیعی و خوش فرم مناسب است.

آیا بعد از میکروبلیدنیگ سوپر نچرال می توان صورت را شست؟

تا هفت روز بعد از میکروبلیدینگ سوپر نچرال از شستن صورت با مواد شوینده و آب گرم خودداری نمائید. 

درباره آکادمی آرایش دائم زهرا خشوعی

زهرا خشوعی مدرس و بنیان گذار مجموعه آرایش زهرا خشوعی فعالیت خود را در زمینه آموزش آرایش دائم از سال 1390 آغاز نموده و کامل ترین خدمات آرایش دائمی به بانوان عزیز ارائه نموده است.

از زمان تاسیس مجموعه تا به حال همواره تمامی تلاش ها، ارائه بروزترین خدمات تخصصی آرایش دائم به بانوان عزیز بوده است و آموزش های تخصصی در حوزه زیبایی بر اساس استانداردهای روز دنیا یکی از چشم اندازهای کاری مجموعه بوده است. تلاش تیم مجموعه زهرا خشوعی، ارائه متد آرایش دائم روز دنیا به دوستداران این حرفه و ارائه خدمات آرایش به بانوان گرامی بوده است.

زهرا خشوعی

مقالات مرتبط با میکروبلیدینگ سوپرنچرال

اینستاگرام زهرا خشوعی

صفحه رسمی زهرا خشوعی در اینستاگرام

اطلاع از جزئیات برگزاری ورکشاپ ها، نمونه کارها و تخفیفات ویژه ما در پیج اینستاگرام