یکی از زیباترین روش ها برای زیبایی لب که ضخامت لب را دو چندان می کند روش میکروپگمنتیشن است در ادامه به توضیح این روش جدید که در مرکز زیبایی خانم زهرا خشوعی ارائه می شود می پردازیم .

زیبایی ظاهر لب در خانم ها متفاوت است . بیشتر افراد از نازک بودن ، کم رنگ بودن ، بی حالت بودن و عدم قرینگی لب های خود ناراضی هستند و مدام در حال تجدید مکاپ لب های روزانه خود هستند.

حال با اینکه می توان تنها با انجام یک بار آرایش دائم خط لب و رژلب بدون ترمیم , دیگر از شر رژ لب هایی راحت شد. از جمله ویژگی های مهم در انجام خط لب و سایه لب در مرکز میکروپیگمنتیشن خانم زهرا خشوعی

البته به این نکته باید توجه نمود که در میکروپیگمنتیشن لب باید سطح وسیعی را با زاویه نفوذ و عمق نفوذ یکسان انجام داد در غیر این صورت رنگدانه در بعضی قسمتهای لب تیره تر و بعضی نواحی روشن تر مشاهده می شودکه نحوه ی رنگ پذیری لب با توجه به نازک بودن لایه های پوست لب اگر تکنیک های کاربردی توسط پیگمنتر صحیح نباشد ، به صورت یکنواخت و یکدست انجام نمی شودو در خیلی از موارد بد رنگی های غیر قابل جبران برای متقاضی ایجاد می شود از جمله ویژگی های مهم انجام میکروپیگمنتیشن لب در مرکز میکروپیگمنتیشن خانم زهرا خشوعی یک نواختی رنگ کل لب در اتمام کار می باشد.

تاتو لب به روش میکروپیگمنتیشن

تاتو لب به روش میکروپیگمنتیشن این امکان رو به شما میده که تناسب ، حجم و فرمی زیبا به لب ها بدین و زیبایی لب ها رودر ظاهرری شما چندین برابر می کند .داشتن لب با رنگ زیبا، ظاهری متعادل و متناسب با فرم کلی صورت تاثیر بسیار زیادی در زیبایی چهره داره.

رنگ هایی که در این تکنیک استفاده می شود شامل رنگهای ملایم تا رنگ های پررنگ و جیغ و شما می توانید به راحتی رنگ مد نظرتان را انتخاب کنید .اگر بعد از این روش به هر دلیلی تصمیم گرفتین رنگ و مدل لب خودتون رو تغییر بدین به راحتی میتونین این کار رو انجام بدین.

تاتو لب به روش میکروپیگمنتیشن

همونطور که میدونین مدل ، اندازه ، رنگ و قرینه بودن لب ها تو زیبایی لب بسیار تاثیر گذار و مهمه می باشد میکروپیگمنتیشن لب یا هاشور لب علاوه بر قرینه سازی لب و حجیم کردن لب میتونه سفیدی بیش از حد لب ها را کم کند با این روش دیگه لازم نیست برای آرایش لب های خودتون زمان بذارین و یا به فکر تمدید آرایش لب ها باشید

در تاتو لب به روش میکروپیگمنتیشن لب ، با استفاده از یه قلم دیجیتالی که سوزن کوچیک و ظریف داره، رنگدونه ها به لایه دوم پوست تزریق می کنند ،گاهی اوقات این کار باید چندین بار تکرار بشه تا نتیجه مطلوب برای خانم ها را داشته باشد .تاتو لب با این تکنیک به صورت رژلب ( قسمت داخلی لب ) و خط لب (قسمت خارجی لب) انجام میشه .خط لب رو افرادی استفاده میکنن که میخوان خطوط لبشون مشخص باشه و فرد هر زمان که بخواد میتونه رنگ داخلی لبش رو تعییر بدهند .

چه افرادی از تاتوی رژلب استفاده می کنند ؟

افرادی که لبهای رنگ پریده و یا خیلی تیره دارن و یا اینکه میخوان به لب هاشون حجم بدن و … از تاتو رژلب استفاده میکنن

 

تاتو لب برای چه افرادی مناسبه

افراد با دلایل مختلف از جمله دلایل پزشکی و زیبایی میتونن از این تکنیک استفاده کنن.

   1- کسانی که با استفاده از مواد آرایشی بر روی لب هاشون دچار آلرژی میشن.

   2- افرادی که برای انجام آرایش روزانه زمان ندارن.

   3- افرادی که لبهای رنگ پریده و یا خیلی تیره دارن.

   4- کسانی که لب های باریک و کم حجم دارن.

   5- افرادی که پوست چربی دارن.

   6- کسانی که بنا به دلایلی از جمله لب شکری ،تصادف و … نیاز به ترمیم لب دارن.

   7- دوام و ماندگاری تاتو لب به روش میکروپیگمنتیشن

میکروپیگمنتیشن لب نسبت به سایر قسمتها ؛ از جمله ابرو، چشم و … به دلیل اینکه بافت لب، بافتی فعال و پر خون هست، دوام کمتری داره. و در مدت زمان کمتر از ابرو و چشم نیاز به ترمیم دارد.

همچنین رنگ های مورد استفاده در تکنیک میکروپیگمنتیشن بهتره با پایه الکل ، آب ، سیلیکون انتخاب بشه و بهتره از رنگ با پایه روغن استفاده نشود ، مخصوصا برای افرادی که پوست چرب دارن چون چربی موجود در این رنگها موجب میشه رنگ زودتر جذب پوست بشه و ماندگاری و دوام رنگ پایین بیاد.

و هرچه رنگ مورد استفاده پر رنگ تر باشه دوام و ماندگاری تاتو لب به روش میکروپیگمنتیشن بیشتر میشه.

میکروپیگمنتیشن خط لب به طور معمول بیشتر از میکروپیگمنتیشن رژ لب دوام و ماندگاری داره.