ریموو لیفت

نمونه کار ریموو لیفت

درباره تکنیک ریموو لیفت بیشتر بدانید

ریموو لیفت ابرو و مژه یکی از روش های پاکسازی آرایش نیمه دائم می باشد. در این روش پاکسازی از محلول های بر پایه روغن جهت نرم سازی و پاکسازی لیفت استفاده می شود. رعایت اصول بهداشتی در زمان پاکسازی لیفت یک امر ضروری می باشد.

ریموو لیفت مژه

پاک کننده روغنی: در این روش مواد پاک کننده روغنی با استفاده از پاک کننده ای پنبه ای ظریف بر روی نقاط لیفت شده کشیده می شود. با گذشت چند دقیقه چسب لیفت آزاد شده و به راحتی مواد لیفت توسط گوش پاک کن پاک می شوند.

آب گرم: استفاده از آب گرم، یکی از روش های پاکسازی لیفت مژه می باشد. در این روش با استفاده از دستمال مخصوص مقداری آب گرم روی مژه ها گذاشته تا به خوبی شل شوند. سپس با استفاده انگشتان دست یا سواب پنبه ای لیفت ها به خوبی پاک می شوند.

وازلین: در این روش مژه ها را با مواد وازلینی به خوبی پوشش داده و سپس با شانه مژه مواد لیفت را به سمت پایین کشیده تا به خوبی مواد لیفت پاک شود.

محلول پرم: در این روش ابتدا مژه ها را با محلول پرم به خوبی پوشش داده تا ابروها صاف شود. سپس با استفاده از محلول تثبیت کننده بر روی مژه ها از بالا تا پایین می کشیم. در مرحله آخر مواد را با پد پنبه ای از روی مژه ها پاک می کنیم.

کیت لوسیون: پاکسازی لیفت مژه با محلول ترکیبی اسید هیالورونیک و روغن کرچک بسیار موثر می باشد. در این روش سطح مژه ها را با مواد کیت لوسیون پوشش داده و سپس مواد را به آرامی با پد نرم و لطیف پاک نمائید.

استفاده از مواد شیمیایی قوی جهت پاکسازی مژه ها موجب التهابات ناحیه چشم می شود.

ریموو لیفت ابرو

پاکسازی ابروها به دلیل میزان حساسیت کمتر در مقایسه با مژه ها، راحتر است. در این روش پاکسازی ابروها با مواد پاک کننده پوشش داده می شود. بعد از چند دقیقه مواد لیفت از ابروها جدا شده و براحتی پاک می شود.

ریموو لیفت ابرو در خانه

برای پاکسازی ابروها در خانه روش های متنوعی وجود دارد:

1- پاکسازی با صابون و آب گرم: ترکیب صابون و آب گرم و تماس ملایم ان با ناحیه ابروها موجب جداسازی لیفت ابروها می شود.

2- استفاده از روغن های گیاهی: برای پاکسازی لیفت ابروها ابتدا مقدار مناسبی از روغن گیاهی را روی ناحیه ابروها گذاشته تا چسب آزاد شود. سپس به آرامی چسب ها را با دستمال تمیز پاک کنید.

دلایل ریموو لیفت ابرو و مژه

دلایل متنوعی برای حذف ریموو لیفت ابرو و مژه وجود دارد. از مهم ترین این دلایل می توان به:

نارضایتی از نتایج: برخی از افراد به دلیل عدم قرینه بودن لیفت و حالت آن تمایل به پاکسازی و ریموو لیفت ابرو و مژه دارند.

تغییر در مد و سبک زندگی: با تغییر استایل ها برخی از افراد تمایل به تغییر در فرم لیفت ابروها و مژه ها دارند.

الزامات شغلی: مشاغل اداری و نظامی بر پایه اصول و ضوابط پوششی و آرایشی می باشند. بنابر این افراد شاغل در این بخش ها میبایست نوع پوشش و آرایش خود را بر اساس اصول و منشور سازمانی تطبیق نمایند. نداشتن آرایش ابرو و ریموو لیفت ابرو یکی از الزامات در بخش های اداری و دولتی است.

حساسیت پوستی: برخی از افراد در مواجه با مواد رنگدانه و چسب های لیفت دچار التهابات و قرمزی در ناحیه چشم و ابرو می شوند. 

مرکز تخصصی ریموو لیفت در اصفهان

مرکز زیبای زهرا خشوعی، ارائه دهنده انواع خدمات پاکسازی مژه و ابرو و ریموو لیفت در اصفهان می باشد. ریموو لیفت در این مرکز با بهترین مواد پاک کننده، جدیدترین متد پاکسازی، کمترین میزان درد و التهابات و با رعایت اصول بهداشتی صورت می پذیرد

آموزش ریموو لیفت

دوره های آموزش ریموو لیفت مجموعه آکادمی زهرا خشوعی با سرفصل بروز شده به صورت تئوری و عملی می باشد. دوره آموزش ریموو لیفت در این مرکز به صورت حضوری و آنلاین آموزش داده می شود. تمامی مطالب این دوره بر اساس نیاز بازار کار می باشد.  هنرجو بعد از گذراندن این دوره توانایی انجام ریموو لیفت را دارد.

سوالات متداول ریموو لیفت

آیا امکان ریموو لیفت وجود دارد؟

روش های مختلفی برای پاکسازی یا ریموو لیفت وجود دارد. از مهم ترین این روش های می توان به استفاده از محلول های روغن و آب گرم اشاره نمود.

لیفت مژه ها با گذشت چه مدتی از بین می روند؟

لیفت مژه ها در حالت طبیعی با گذشت 2 الی 3 ماه از بین می رود.

درباره آکادمی آرایش دائم زهرا خشوعی

زهرا خشوعی مدرس و بنیان گذار مجموعه آرایش زهرا خشوعی فعالیت خود را در زمینه آموزش آرایش دائم از سال 1390 آغاز نموده و کامل ترین خدمات آرایش دائمی به بانوان عزیز ارائه نموده است.

از زمان تاسیس مجموعه تا به حال همواره تمامی تلاش ها، ارائه بروزترین خدمات تخصصی آرایش دائم به بانوان عزیز بوده است و آموزش های تخصصی در حوزه زیبایی بر اساس استانداردهای روز دنیا یکی از چشم اندازهای کاری مجموعه بوده است. تلاش تیم مجموعه زهرا خشوعی، ارائه متد آرایش دائم روز دنیا به دوستداران این حرفه و ارائه خدمات آرایش به بانوان گرامی بوده است.

زهرا خشوعی

مقالات مرتبط با ریموو لیفت

اینستاگرام زهرا خشوعی

صفحه رسمی زهرا خشوعی در اینستاگرام

اطلاع از جزئیات برگزاری ورکشاپ ها، نمونه کارها و تخفیفات ویژه ما در پیج اینستاگرام