میکروپیگمنتیشن چیست؟

میکروپیگمنتیشن تزریق ریزدانه‌های رنگی در حد فاصل قسمت رویی و زیرین پوست است که در این روش نواحی مورد نظر و مشخص شده رنگی می شوند .

بسیاری از خانم ها دوست دارند همیشه آراسته و زیبا باشند اما شاید خارج از حوصله و فرصت آن ها باشد به همین دلیل میکروپیگمنتیشن که جایگزین تاتو شده است ، طرفداران زیادی دارد . اگر به دنبال مرکز معتبر میکروپیگمنتیشن اصفهان هستید ما با اطمینان به شما مرکز تخصصی زهرا خشوعی را پیشنهاد می کنیم.

 

تفاوت میکروپیگمنتیشن با تاتو

تفاوت عمده میکروپیگمنتیشن با تاتو سنتی در دستگاهی است که برای میکروپیگمنتیشن استفاده می شود . در دستگاه میکروپیگمنتیشن قطعات یکبار مصرف از قطعات ثابت به راحتی جدا می شوند و قابلیت تعویض دارند. در میکروپیگمنتیشن دستگاه جریان برگشتی ندارد و همین ویژگی از انتقال بیماری بین افراد جلوگیری می کند و سلامت مراجعه کننده تضمین می شود.

کارتریج در دستگاه میکروپیگمنتیشن جایگزین سوزن های دستگاه تاتو است که به صورت یکبار مصرف است و اجازه برگشت خون و انتقال ترشحات بین افراد را نمی دهد. 

میکروپیگمنتیشن لب و خط لب ، زیبایی لب ها را دو چندان می کند . میکرو پیگمنتیشن لب تناسب ، ضخامت و حالتی زیبا به لب های شما خواهد بخشید.میکروپیگمنتیشن خط چشم تراکم بیشتری به مژه ها می دهد و چشم به طور  طبیعی برجسته و تیره تر به نظر خواهند رسید.

در مرکز تخصصی زهرا خشوعی ، کلیه خدمات میکروپیگمنتیشن شامل تاتو لب ، خط چشم و ابرو را به طور کاملا تخصصی با رعایت اصول بهداشت ارائه می دهیم . میکروپیگمنتیشن زهرا خشوعی را حتما امتحان کنید.

شرایطی که بعد از انجام میکروپیگمنتیشن باید ایجاد بشه

پوست های خشک: روزی ۲بار نهایتا ۳بارپوست نرمال: ۱تا ۲بارو پوست چرب نیازی به استفاده از پماد نداره

به مدت یک هفته از پماد چشمی ویتامین A استفاده کنید.

  • به مدت ۷۲ساعت از تماس مستقیم موضع با آب جلوگیری کنید و در صورت نیاز به استحمام یک لایه ضخیم از پمادتون رو روی ابروهاتون بکشید و دریچه حمام را باز بذارید تا بخار فضا کم بشه ،بعد از استحمام اضافه پماد رو پاک کنید .
  • بعد از ۷۲ساعت مجاز هستید بدون پماد استحمام کنید اما از کشیدن لیف روی ابروها خودداری کنید .
  • در مصرف کافئین و غذاهای دریایی تا یک هفته زیاده روی نکنید.
  • تا یک هفته از انجام فعالیتهای ورزشی که موجب تعریق زیاد صورتتون میشه اجتناب کنید.
  • از یک ساعت بعد از انجام کار ، رنگ شروع به اکسید شدن زیر پوست شما میکنه و این روند تا روز سوم یا چهارم ادامه پیدا میکنه ؛ به این معنا که رفته رفته به تیرگی رنگ نسبت به زمان انجام کار اضافه میشه و از روز چهارم مخصوصا بعد از اولین استحمامِ بدونِ پماد، رنگ وارد مرحله سکته یا شوک رنگ میشه، به عبارتی : تمام پیگمنت های قوی و تیره ایی که در طول این چند روز خودشون را به سطح پوست رسونده بودن از بین میرن و شما احساس میکنید خطوطی که براتون کار شده در حال بی رنگ شدنه، این چرخه تا روز هفتم ادامه پیدا میکنه و از روز هفتم تا دهم پیگمنت های جدید رنگی خودشون رو به سطح پوست می رسونن. اما این اصلا به این معنی نیست که وضوح خطوط به حالتی مثل روز اول برمیگرده؛ میکرو پیگمنتیشن یا میکروبلیدینگ حرکت سوزن روی پوست ،ایجاد خراش و تزریق رنگ بعد از ایجاد هر خراشی هست؛ بعد از این اتفاق یک سری از سلولها برای ترمیم قسمت خراشیده میان ،که بعد از چند روز لایه ی ایجاد شده توسط همون سلولها از روی پوست جدا میشه ، که در میکروپیگمنتیشن یا میکروبلیدینگ اون لایه با مقداری رنگ همراهه به این دلیله که شما وضوح خطوط را بعد از چند روز مثل روز اول نمی بینید .
  • میزان رنگ مانده بعد از دو هفته از انجام کار کاملا بستگی به شرایط فیزیولوژی و بدنی هر شخص داره و هیچ ربطی به کار پیگمنتر نداره .
  • با اینکه دستگاه ، رنگ مصرفی و شخص پیگمنتر در موارد مختلف یکسان است اما نتیجه کار برای همه یکسان نیست . تا دو هفته هم از رنگ کردن ابروهاتون خودداری کنید
  • مرکز معتبر میکروپگمنتیشن خانم زهرا خشوعی با برگزاری دوره های آموزشی و ارائه مدرک PR جز مراکز معتبر در استان اصفهان می باشد .