لیفت و لمینت ابرو با چسب

نمونه کار لیفت و لمینت ابرو با چسب

درباره تکنیک لیفت و لمینت ابرو با چسب بیشتر بدانید

لیفت و لمینیت ابرو روشی جهت تقویت و تراکم ابرو می باشد. در روش لیفیت و لمینت ابروها حالا زیباتری پیدا کرده و از پوشش بالایی برخوردار می گردد.
آکادمی زهرا خشوعی با ارائه دوره های آموزش لیفت و لمینیت ابرو با چسب در اصفهان به شما در کسب مهارت بازار, آموزش و یاری می نماید. تمامی دوره های آکادمی آرایش دائمی زهرا خشوعی براساس استانداردهای روز دنیا بوده و روند یادگاری سریعتر را فراهم می سازد.

لیفت و لمینت ابرو چیست؟

لیفت و لمینت ابرو یک روش آرایشی است که با استفاده از مواد شیمیایی و فناوری خاص، ابروها را به صورت موقت به شکل دلخواه مدل می‌دهد. این فرآیند باعث بهبود شکل، جهت و ظاهر ابروها می‌شود و باعث پدید آمدن یک ظاهر ظریف، منحصر به فرد و سازگار با چهره می‌شود. در ادامه به توضیح مراحل اصلی لیفت و لمینت ابرو اشاره می‌کنم: 1. پاکسازی: ابتدا، ابروها و محیط پوستی آنها باید به دقت پاکسازی شوند تا از هرگونه مواد آرایشی، روغن و کثیفی پاک شوند. 2. انتخاب فرم ابرو: با توجه به چهره و جنبه‌های ظاهری شما، فرم ابروی مورد نظر انتخاب می‌شود. در این مرحله، میزان انتخاب و شکل دهی به ابروها بسته به سلیقه‌ی شما و مدیریت کارشناس آرایشی می‌تواند متفاوت باشد. 3. ثابت کردن مواد شیمیایی: ابروها با استفاده از مواد شیمیایی خاصی که در فرآیند لیفت و لمینت استفاده می‌شود، در محل ابروها ثابت می‌شوند. این مواد شیمیایی شامل مواد نرم‌کننده، اصلاح کننده و ثابت کننده است. 4. رنگ آمیزی: در بعضی از موارد، پس از اعمال لیفت و لمینت، ابروها رنگ آمیزی می‌شوند تا برجستگی‌ها و شکل دادن بهتر به آنها ایجاد شود. مدت زمان تحمل و اثر ماندگاری این روش می‌تواند بین 4 تا 6 هفته باشد. اما باید توجه داشت که مدت زمان ماندگاری و تحمل مناسب بستگی به نوع پوست و نوع مواد شیمیایی مورد استفاده دارد.

ویژگی های لیفت و لمینت ابرو با چسب

لیفت و لمینت ابرو با چسب (Eyebrow Lamination with Glue) روشی است که در آن ابروها با استفاده از چسب و محدودیت های دیگر شیمیایی به شکل مورد نظر مدل می‌شوند. در مقایسه با روش لیفت و لمینت ابرو بدون چسب، این روش تا حدی متفاوت است. در ادامه ویژگی‌های لیفت و لمینت ابرو با چسب را بررسی می‌کنیم:

1. استفاده از چسب: در این روش، برای مدل دهی به ابروها از چسب استفاده می‌شود. چسب به کار رفته باید به طور کامل ایمن و برای پوست مناسب باشد تا به هیچ وجه به پوست و چشمان آسیب نرساند.

2. ماندگاری بیشتر: با استفاده از چسب، مدت زمان ماندگاری لیفت و لمینت ابرو معمولاً بیشتر است. ممکن است مدت زمان ماندگاری تا 8 هفته یا بیشتر هم افزایش یابد، اما باید توجه کنید که میزان ماندگاری بستگی به نوع چسب استفاده شده و مراقبت‌های صحیح پس از انجام روش دارد.

3. ایجاد حجم و شکل: لیفت و لمینت ابرو با چسب قادر است حجم و شکل بیشتری به ابروها ببخشد. با استفاده از چسب و مهار کردن موهای ابرو در جهت مورد نظر، ابروها به صورت خوش‌شکل و جذاب‌تری ظاهر خواهند شد.

4. نتیجه طبیعی: شاید یکی از مزایای لیفت و لمینت ابرو با چسب، حس طبیعی که به ابروها می‌بخشد، باشد. ابروها به نحوی مدل می‌شوند که به طور طبیعی و بدون نشانه‌ی هرگونه فرآیند آرایشی ظاهر می‌شوند.

5. نیاز به حفظ و مراقبت: برای حفظ نتیجه ماندگار و بهتر لیفت و لمینت ابرو با چسب، نیاز به مراقبت مناسب پس از انجام روش است. استفاده از محصولات مناسب، عدم برخورد مستقیم با آب، رعایت مراقبت‌های خاص و پاکسازی درست از ابروها می‌تواند به ماندگاری و طولانی مدت بودن نتیجه کمک کند.

همانطور که می‌بینید، لیفت و لمینت ابرو با چسب می‌تواند نتایج جالبی را در بهبود شکل و ظاهر ابروها ایجاد کند. اما قبل از انجام هرگونه روش، همیشه بهتر است با متخصصان آرایشی مشورت کنید و مواد شیمیایی مورد استفاده و شرایط مراقبت پس از انجام روش را به دقت در نظر بگیرید.

مرکز تخصصی لیفت و لمینت ابرو با چسب در اصفهان

مراکز تخصصی لیفت و لمینت ابرو در شهرها و مناطق مختلف وجود دارند و به عنوان مکان‌هایی شناخته می‌شوند که به اجرای حرفه‌ای لیفت و لمینت ابرو و خدمات مرتبط با آن می‌پردازند اما پیدا کردن مراکز انجام خدمات زیبایی کار ساده ای هست و نگرانی از مجرب بودن و حرفه ای بودن کادر مجموعه و پیدا کردن آکادمی تخصصی زیبایی که از افراد متخصص و حرفه ای استفاده کند کار سختیه و بهتون حق میدیم که با این چالش روبرو شده باشید.

ما در آکادمی زهرا خشوعی با استفاده از آخرین متد روز و استفاده از مواد و متریال عالی این اطمینان خاطر را به شما می دهیم که با خیالی آسوده خدمات زیبایی خود را به تیم حرفه ای ما بسپارید.

آموزش لیفت و لمینت ابرو با چسب

آموزش لیفت و لمینت ابرو با چسب در مرکز زیبایی زهرا خشوعی بر اساس جدیدترین متد لیفت و لمینت ابرو انجام می شود. دوره لیفت و لمینت ابرو با چسب شامل تمامی مراحل انتخاب مواد اولیه، ابزارها، نحوه پاکسازی و فرم دهی ابروها می باشد. در این دوره تمامی مراحل کار براساس جزوات استاندارد به صورت تئوری و عملی آموزش داده می شود.

دوره لیفت و لمینت ابرو با چسب

سوالات متداول لیفت و لمینت ابرو با چسب

لیفت و لمینت ابرو برای چه افرادی مناسب نیست؟

لیفت و لمینت ابرو معمولاً برای بسیاری از افراد مناسب است، اما در برخی موارد خاص نمی‌توان آن را انجام داد. در زیر فهرستی از افرادی که لیفت و لمینت ابرو برای آنها مناسب نیست، آورده شده است:

1. افرادی که دارای بیماری پوستی در ناحیه ابروها هستند: در صورت داشتن عفونت، التهاب قوچ، ریزش موهای ابرو و یا هر بیماری پوستی دیگر در ناحیه ابروها، بهتر است از انجام لیفت و لمینت ابرو خودداری کنید تا عوارض بیشتری برای پوست رخ ندهد یا بیماری‌های پوستی تشدید شود.

2. افرادی که دارای پوست حساس و آلرژیک هستند: در صورت داشتن حساسیت به مواد شیمیایی مورد استفاده در لیفت و لمینت ابرو، این روش برای شما مناسب نخواهد بود. قبل از انجام روش، حتماً باید مواد استفاده شده را بررسی و تست حساسیت داد.

3. افرادی که دارای آسیب به ریشه‌های موهای ابرو هستند: در صورت داشتن آسیب به ریشه‌های موهای ابرو به هر دلیلی مانند زخم، سوختگی، یا پس از جراحی، لازم است که قبل از انجام لیفت و لمینت ابرو به متخصص مراجعه کنید و وضعیت را بررسی کنید.

4. افرادی که نمی‌توانند به طور منظم تا 4-6 هفته مراقبت کنند: لیفت و لمینت ابرو نیازمند مراقبت‌های منظم پس از انجام روش است تا نتیجه بهتر و ماندگاری بیشتر به دست آید. در صورتی که نمی‌توانید به طور منظم مراقبت کرده و توصیه‌های پس از روش را رعایت کنید، بهتر است از انجام لیفت و لمینت ابرو خودداری کنید.

همچنین، قبل از انجام هرگونه روش آرایشی و زیبایی، بهتر است با یک متخصص مشورت کنید تا اوضاع خاص شما را بررسی کند و توصیه‌های مناسب را برای شما ارائه دهد.

مدت زمان ماندگاری لیفت و لمینت ابرو چقدر است؟

مدت زمان ماندگاری لیفت و لمینت ابرو ممکن است بین افراد متفاوت باشد و به عوامل مختلفی بستگی دارد. اما به طور کلی، مدت زمان ماندگاری معمولاً بین 6 تا 8 هفته است. البته، تعداد موهای طبیعی ابرو و سرعت رشد موها نقش مهمی در مدت زمان ماندگاری دارند.
مراقبت و نگهداری صحیح پس از انجام لیفت و لمینت ابرو نیز می‌تواند به مدت زمان ماندگاری تأثیر بگذارد. برخی راهکارهای مراقبت پس از انجام روش شامل موارد زیر می‌توانند باشند:

1. عدم تماس مستقیم با آب در روز انجام روش و تا ۲۴ تا ۴۸ ساعت بعد از آن.

2. استفاده از محصولات معتبر و مناسبی برای مراقبت از ابروها، مانند روغن های درمانی یا مراقبت کننده ها که توصیه می شود توسط متخصص.

3. اجتناب از استفاده از آرایش دائمی یا رنگ کردن ابروها در طی مدت ماندگاری لیفت و لمینت.

4. بافتن موهایی که بین جلسات رشد کرده اند و خارج از شکل ابروها قرار دارند.

5. اجتناب از دست زدن یا خراش دادن به ابروها.

توصیه می شود با متخصص مراقبت و آرایش ابرو مشورت کنید تا رعایت مراقبت های مناسب و مشاوره های خاص برای شما تعیین شود و مدت زمان بیشتری از نتیجه لیفت و لمینت ابرو لذت ببرید.

هزینه لیفت و لمینت ابرو چقدر است؟

برای اطلاع از قیمت لیفت و لمینت ابرو در بهترین مرکز زیبایی در اصفهان می بایست با مشاوران آکادمی زهرا خشوعی تماس بگیرید تا هزینه و عوامل تعیین قیمت را برای شما توضیح دهند.

درباره آکادمی آرایش دائم زهرا خشوعی

زهرا خشوعی مدرس و بنیان گذار مجموعه آرایش زهرا خشوعی فعالیت خود را در زمینه آموزش آرایش دائم از سال 1390 آغاز نموده و کامل ترین خدمات آرایش دائمی به بانوان عزیز ارائه نموده است.

از زمان تاسیس مجموعه تا به حال همواره تمامی تلاش ها، ارائه بروزترین خدمات تخصصی آرایش دائم به بانوان عزیز بوده است و آموزش های تخصصی در حوزه زیبایی بر اساس استانداردهای روز دنیا یکی از چشم اندازهای کاری مجموعه بوده است. تلاش تیم مجموعه زهرا خشوعی، ارائه متد آرایش دائم روز دنیا به دوستداران این حرفه و ارائه خدمات آرایش به بانوان گرامی بوده است.

زهرا خشوعی

مقالات مرتبط با لیفت و لمینت ابرو

اینستاگرام زهرا خشوعی

صفحه رسمی زهرا خشوعی در اینستاگرام

اطلاع از جزئیات برگزاری ورکشاپ ها، نمونه کارها و تخفیفات ویژه ما در پیج اینستاگرام