در این مطلب قصد داریم سوالاتی که ممکن است برای شما در مورد خط شم و تاتو چشم مطرح شود توضیحاتی ارائه بدهیم . زمانی که قصد انجام تاتو بر روی چشم خود را دارید ممکن است سوالات زیادی برای شما مطرح شود . درباره این که آیا استفاده از تاتو برای شم دردآور است یا خیر یا این که انجام تاتوی چشم چه مدت زمانی ماندگاری دارد ؟

در این مطلب قصد داریم شما را انواع تاتوی خط چشم و نکاتی که ممکن است در این باره برای شما مفید باشد را برای شما کاربران عزیز توضیح دهیم . “” با ما همراه باشید “”

تاتو خط چشم چیست؟

تاتوی خط چشم مشابه خط چشم های است که به صورت معمولی در آرایش زنانه استفاده می شود ی یه فرق کلی که تاتو چشم دارد به صورت دائمی است و با دستگاه بر روی چشم شما انجام می شود و لازم به ذکر است . استفاده از این روش بدون در بوده که این نکته سوال خیلی خانم ها می باشد .

خط چشم

انواع تاتوی خط چشم

۱- تاتوی خط چشم ساده

۲- تاتوبن مژه

۳- هاشور مژه

۴- تاتو شیدینگ چشم

۵- تاتو خط چشم ساده

این یکی از روش های ساده در انجام تاتوی خط چشم می باشد که برای چشم های که حالت افتاده یا به حالت خسته است استفاده می شود . در این روش خط نازکی در بالای چشم کشیده می شود که نسبت به نیاز مشتری ها در هر مدل و سبکی قابل انجام شدن است .

تاتو بن مژه (تاتو خط مژه)

روش تاتوی خط مژه به روش که در بین مژه ها کشیده شده و برای پر و تیره تر دیده شدن مژه ها استفاده می شود . این روش به افرادی پیشنهاد می شود که میخواهند چشمانی درشت تر زیباتر و برچسنه تری داشته باشند.

روش های انجام خط مژه

در این روش که مورد تائید بهداشت و درمان بوده با استفاده ار روش میکروپگمنتیشن با استفاده از دستگاه روز این روش که بدون درد و زخم می باشد استفاده می شود . نکته ای بسیار مهم که سوزن های استفاده شده در این دستگاه پس از هر بار استفاده تعویض می شود .

رنگ های که در خط چشم یا تاتو چشم استفاده می شود …!!

در این روش باید از رنگ های ارگانیک و بدون سرب استفاده شود زیرا از حساست و ضرر رساندن به چشم جلوگیری می کند و از جمله رنگ های ارگانیک می توان به رنگ ها فیبروز ، رنگ های آمیا اشاره نموده .

تعداد جلساتی که برای تریم تاتو خط مژه نیاز است ؟

هنگامی که شما تاتوی خط چشم و تاتو چشم را انجام داده اید باید یک جلسه ترمیم هم انجام دهید که پیشنهاد می شود از زمان تاتوی ۱۴ الی ۳۰ روز گذشته باشد .

مرکز معتبر خدمات آرایش دائم زهرا خشوعی در اصفهان جز بهترین مراکز در ارائه خدمات میکروپگمنتیشن ، میکروبلیدینگ خط چشم تاتو چشم در اصفهان زیر نظر خانم زهرا خشوعی پیگمنتر در ضمینه انواع تاتو های با بهترین متریال از مواد در مرکز خود را معرفی میکنیم .

همچنین ارائه خدمات آرایش دائم مانند هاشور ابرو ، هاشور سه بعدی ، فیبروز ، بن مژه ، با استفاده از بهترین رنگ ها و متریال و دستگاه های روز دنیا بدون کوچک ترین درد و خون ریزی در محیطی کاملا بهداشتی سعی دارند بهترین آرایش دائم را در اصفهان را به شما عزیزان ارئه دهند .

همچنین در مرکز معتبر خدمات آرایش دائم خانم زهرا خشوعی به صورت حرفه ای  اقدام به برگزاری دوره های تخصصی  آرایش دائم زیر نظر استاد بین الملی این مرکز خانم زهرا خشوعی و ارائه مدرک PR به همراه کیت محصولات و عضویت در آکادمی می می باشد .

شما عزیزان میتوانید در روزهای شنبه تا چهارشنبه با شماره تلفن این مرکز جهت کسب اطلاع از دوره های تخصصی در تماس باشید.  همچنین میتوانید با مراجعه به مجله آموزشی خانم زهرا خشوعی ما از اخبار روز خدمات آرایش بهرمند شودید .

خط چشم

ارسال پیام

Follow on instagram