میکروبلیدینگ با متد Prbrows  یک متد انجام میکروبلیدینگ ابرو است . که اگر دنبال اطلاعات کاملی درباره آن هستید در این نوشتار بصورت کامل به آن می پردازیم . همانطور که می دانید میکروبلیدینگ نوعی ظریفی از هاشور زدن ابروها ست روشی نوین برای ایجاد آرایش دائمی‌ ابروها که توسط متخصصان و پیگمنترها با استفاده از ابزار و جوهر مخصوص انجام می‌شود. بسیاری از افراد از فرم و شکل ابروهای خود راضی نیستند، در این روش به سادگی فرم ابروها تغییر کرده و قرینه می‌شوند و در نهایت باعث تصویر زیبایی از فرد می شوند.

مرکز زیبایی خانم زهرا خشوعی بهترین میکروبلیدینگ در اصفهان می باشد.

 

 

متد پی ار بیشترین کاربردهای اجرائیش در انتها ابرو است ، این اجرا باعث خطای دید میشود و نوعی پرسپکتیو خطی ایجاد میکند ، ماندگاری این متد بسیار بالا هست و در ٩٨ درصد به ترمیم دوم نمیرسد مگر در موارد خاص بدنی مراجعه کننده ، مثل گروه خونی و قرص هایی که مصرف میکنند مخصوصا قرص ویتامین ای این متد برای اولین بار در ایران توسط تیم پی ار طراحی و اجرا شد و بافت ابرو طبیعی میباشد.

در متد پی ار تمام تکنیک ها اجرا میشود ، بلیدینگ ، میکروپیگمنتیشن و شیدینگ ، و به علت اجرا هر سه تکنیک ماندگاری بالا میرود ، ( ناگفته نماند این تکنیک تلفیقی را فقط سیلورارتیستهاو مسترهای این اکادمی اجرا میکنند) و ارتیستها فرمت خطوط را با بلیدینگ اجرا میکنند ، و باز هم این تلفیق برای اولین بار توسط اکادمی پی ار شکل گرفت ( ماندگاری کارهای پرفشنال پی ار ٢ الی ٣ سال یکبار است و حتی بیشتر ) ، شما می توانید با تماس با مرکز زیبایی خانم خشوعی که جز بهترین مراکز میکروبلیدینگ در اصفهان می باشند از مشاوره رایگان بهرمند شوید.

تفاوتهای پی آر بروز با دیگر سبکها

اجرای متد پی آر ( prbrows) یک خلق جدید است فرقی که با بقیه ی متدها دارد اول اینکه بافت و حجم شبیه به موی طبیعی دارد تکنیک زدن خطوط به شکلی ست که خطای دید ایجاد میکند و فرم خطها طوری میباشدکه رد و اثر واضحی ندارد و حالت پرپشتی به ابروها میدهد ماندگاری بالایی دارد و تا سه سال دوام دارد یک تکنیک مخصوص خانمهای ایرانی با توجه به ضخامت و نوع پوست آنهاست.

 

خیلی از دوستان میپرسن فرقی بین فیبروز و پی آر نمیبینن

این عزیزان اگر به انتهای ابرو دقت کنن کاملا متوجه اختلاف بین دو سبک میشن. پی آر ظاهری سه بعدی و حجم دار مثل مو داره این در حالیه که در فیبروز خطوط انتهای ابرو گنبدی شکله هر چند مدتیه که اساتید سبک فیبروز هم به این سبک از خطوط رو اوردن و شاید این قضیه باعث شده تشخیص اختلاف برای عزیزانم سخت بشه .