هاشور ابرو نیز از روش های جدید آرایش دائم در مرتب سازی و قرینه سازی ابرو است. هاشور ابرو یکی از جدید ترین متد های قرینه سازی ابرو هاست که در بین خانم ها طرفداران زیادی دارد و باعث شده اعتماد بنفس بالای در خانم ها جهت چهره زیبایی که بعد از این روش ایجاد می کند شده .

در روش هاشور ابرو به طور کلی به دو روش میکرو پیگمنتیشن و میکروبلیدینگ صورت میپذیرد این دو روش شاید از لحاظ ظاهری مشابه به نظر برسند اما قطعا تفاوت های ریزی دارند که ما به اختصار توضیح خواهیم داد.

این در حالی است که بعضی ها ابرو های پرپشت هستند و عده ای حال بنا بر دلایل مختلفی مثل بیماری های ارثی یا ابرو ندارندویا ابرو های کم پشتی داشته .

سوالی که وجود دارد این است که ما چطور میتوانیم از پس این مشکل بر بیاییم و ابرو های خوب و پر پشتی را که باعث زیبایی دو چندان چهره ماست به صورتمان برگردانیم. ما در سالن زیبایی خانم زهرا خشوعی هاشور ابرو را که جزء بروزترین متد زیبایی ابرو ها به شمار می آید را پیشنهاد میکنیم.

در مرکز تخصصی زیبایی خانم زهرا خشوعی ، متخصصین ما در زمینه تتو و میکرو پیگمنتیشن و میکروبلیدینگ آماده ارائه هر گونه خدمات به شما زیبا پسندان میباشند.

میکرو پیگمنتیشن :

در روش میکروپیگمنتیشن از دستگاهی برقی استفاده میشود که در آن از پیگمنت ها (رنگدانه ها) استفاده می شود و به وسیله سوزن پیگمنت ها وارد لایه های زیر پوست میشود. تارهای مویی که روی خط ابرو ایجاد خواهد شد اگر توسط متخصص این کار به خوبی انجام گردد قطعا کسی تفاوت آن را با ابرو های طبیعی شما نخواهد شد.

در این روش هاشور ابرو که جز متدهای زیبایی به روز است خط هایی ضخیم با ماندگاری بالا که باعث پر پشت نشان دادن ابرو های شما میشوند را رسم کرده که ماندگاری این روش از شش ما تا دو سال متغییر است اما توصیه ما به شما این است که هر شش ماه یکبار برای ترمیم اقدام فرمایید چرا که با ترمیم دوباره مثل روز اول خواهید شد.