رژ لب یکی از متنوع ترین آرایش های است که در بین خانم ها طرفدار های زیادی دارد اما مشکلی که شاید برای هر خانمی اتفاق افتاده باشد این است که رژ لب شان بعد از چند ساعت کمرنگ یا پاک میشود.

اما در سال های گذشته این مشکل با تکنیک ها و متد های روز دنیا بر طرف شده در ادامه این مطالب می خواهیم اشاره ای داشته باشیم به جدید ترین متد به نام میکروگمنتیشن لب یا رژ لب دائم بپردازیم .

اتوی رژ لب دائم که به آن میکروپیگمنتیشن لب نیز گفته شده  یکی از خدمات آرایش لب است که در مراکز زیبایی خانم زهرا خشوعی  می شود و تاثیر زیادی بر زیبایی و جذابیت لب ها و همچنین چهره خانم ها دارد.

در این متد بانوان کل لب های خود را به رنگی که دوست دارند در آورده  و از یک آرایش دائمی زیبا که تاثیر زیادی بر روی لب که در چهره هر فردی جذابیتی را که یکی از مهم ترین عضو های بدن است بهره مند می شوند که رنگ آن در مدت زمان کوتاه از بین نخواهد رفت و آن ها همیشه و در همه ی زمان ها از داشتن لب های زیبا و خوش رنگ خود لذت می برند.

این کار یعنی ، انجام تاتو رژ لب دائم علاوه بر زیبا ساختن لب های شما مزایای زیادی از جمله:

  1- اصلاح و متقارن سازی فرم لب،

  2- از بین بردن چین و چروک های ایجاد شده در دور لب در دوران میانسالی

  3- همچنین جنبه ی درمانی آن برای کسانی که دارای بیماری لب شکری هستند و یا به هرعلتی همانند: جراحی های انجام شده در صورت و آسیب های دیده شده در سوانح، لب های خوش حالتی ندارند.

 

تفاوت تاتو خط لب با تاتو رژ لب

روش انجام تاتو خط لب با تزریق رنگدانه ها را به دور لب های خود به عنوان رنگ خط لب فقط قصد این را دارند که خط موجود در دور لب های خود را مشخص تر و نمایان تر کنند .

اما در روش  تاتو ی رژ لب رنگدانه ها به کل سطح لب تزریق می شود و فرم لب ها را بهتر و زیباتر نمایش می دهد. اما توصیه ی اکثر ارائه دهندگان خدمات آرایش لب این است که اگر میخواهید لب هایی زیبا و بی نقص داشته باشید بهتر است هر دوی آنها را باهم بر روی لب های خود انجام دهید. تا هم خط دور لب های شما متقارن باشد و هم با استفاده از تاتو رژ لب، لب هایی خوش رنگ و جذاب داشته باشید همچنین در طول روز دیگر نیازی به تمدید کردن رژ لب های معمولی نداشته باشید .

 

نکاتی درباره ی رنگ رژ لب و مناسب بودن آن برای افراد

نکته ای که در انجام اتوی رژلب این است که رنگ تاتوی رژ لب ما در روزهای اول بسیار پر رنگ به نظر می رشد ولی باید بدانید که رنگ اصلی لب های شما آن نیست و رنگ اصلی بعد ۴ الی ۵ روز نمایان خواهد شد .

یکی دیگر از نکاتی که باید  در انجام تاتوی رژ لب به آن توجه کنید  رنگ رژ لب که شانتخاب و استفاده می کنید . رنگ انتخابی ما باید رنگی باشد که به چهره ی ما بیاید و استفاده از آن برعکس باعث زشت شدن چهره ی ما نشود.

رنگی که به لب های هر فرد زیبایی داده  بسته به رنگ پوست آن شخص خواهد بود شما برای انتخاب رنگ رژ لب خود باید این نکته را در نظر داشته که چه رنگی به پوست شما میخورد و زیبایی لب های شما را بالا خواهد برد. برای مثال در زیر رنگ مناسب رژ لب برای هر رنگ پوستی را بیان می کنیم:

رنگی که به لب های هر فرد زیبایی داده  بسته به رنگ پوست آن شخص خواهد بود شما برای انتخاب رنگ رژ لب خود باید این نکته را در نظر داشته که چه رنگی به پوست شما میخورد و زیبایی لب های شما را بالا خواهد برد. برای مثال در زیر رنگ مناسب رژ لب برای هر رنگ پوستی را بیان می کنیم:

 

رنگ مناسب لب برای پوست های سفید و روشن

اکثر خانم هایی که دارای پوستی سفید و روشن هستند در بعضی مواقع حس رنگ پریدگی در چهره ی آن ها وجود دارد از این رو بهتر است آن ها از رنگ هایی همچون هلویی و یا قرمز برای لب ها استفاده کرده تا چهره ی آن ها از حالت رنگ پریدگی بیرون برده.

 

رنگ مناسب لب برای پوست های سبزه و تیره

خانم هایی که دارای پوست هایی تیره و یا سبزه بوده  از رنگ رژ لب هایی که جیغ هستند استفاده کرده مثل: رنگ های زرشکی، بنفش تیره و یا قهوه ای این رنگ ها چهره آن ها را روشن تر نشان داده و زیبایی خاصی به چهره آن ها می بخشد.

 

رنگ مناسب لب برای پوست های گندمی

خانم هایی که دارای پوست گندمی یا به نوعی معمولی هستند رنگ هایی همچون تمشکی، ارغوانی، مسی، بنفش ونارنجی لب های آن ها را زیباتر و چهره ای جذاب برای آن ها فراهم می کند.

 

مراقبت ها و عوارض انجام تاتو رژ لب

انجام تاتوی لب همانند تاتوی های دیگر دارای شرایط خاصی در قبل و بعد از تاتو می باشد که رعایت آن ها برای خانم ها بسار مهم است . به صورت مثال اگر برای انجام تاتوی لب به مراکز غیر معتبر مراجعه کنیم ممکن است عفونت های دچار شویم توصیه ما به شما این است که حتما از مراکز معتبر و استریل بودن لوازم اطمینان حاصل کنید. نکته دیگری که در بعد از عمل تاتو باید رعایت کرد این است که تا یک هفته بعد از انجام تاتو در مقابل نور خورشید قرار نگیرید.

ما در مرکز زیبای خانم زهرا خشوعی با انجام خدمات حرفه ای آرایش دائم و همچنین آمزش در زمینه های آرایش دائم با متد PR در خدمت مشتریان عزیز می باشم.