میکروبلیدینگ

همه چیز درباره میکروبلیدینگ

ممکن است شما هم با زمانی که برای آرایش صرف می کنید مشکل داشته باشید و یا مهارت آرایش بالایی برای رفع ایرادات ابرو و ارایش آن ها نداشته باشید.

متاسفانه همه از ابروهای ضخیم و یا خوش حالت برخوردار نیستند و با ارایش و اصلاح روزانه ابروهای خود مشکل دارند و به دنبال روشی دائمی برای رفع این مشکل هستند. یکی از روش های دائمی و طبیعی که می خواهیم در این مقاله به طور کامل آن را شرح دهیم ، میکروبلیدینگ است .

میکروبلیدینگ چیست ؟

میکروبلیدینگ جایگزین روش های سنتی تاتو ، روشی است که ابروهای نازک و یا بد حالت شما را به ابروهایی زیبا و ضخیم با هر حالتی که با فرم صورت شما متناسب باشد ، تبدیل می کند.

میکروبلیدینگ یکی از روش های محبوب ایجاد آرایش دائمی برای ابروها است.

در میکروبلیدینگ با ابزاری غیر الکتریکی و به صورت دستی خطوطی نامنظم و ریز و درشت مانند حالت طبیعی ابرو کشیده می شود.

رسم خطوط ریز و درشت و متناسب با حالت ابرو ، ابرو را طبیعی تر و زیباتر می کند و این یکی از مزایای میکروبلیدینگ محسوب می شود.

در میکروبلیدینگ رنگ مخصوص را در سطح کم عمق پوست تزریق می شود. به همین دلیل ماندگاری این روش کاهش می یابد و راحت تر می توان آن را پاک کرد. ماندگاری میکروبلیدینگ به گفته ی بسیاری از متخصصین این روش بستگی به نوع پوست دارد اما رنگ آن ۱۸ الی ۲۴ ماه شروع به محو شدن می کند.

 

دستگاه میکروبلیدینگ

قلم یا ابزار میکروبلیدینگ شبیه به حالت قلم خوشنویسی است که کاملا قابل کنترل و ملموس است و خطوطی با قطری نامساوی در ابتدا و انتها ترسیم می کند.

در روش میکروبلیدینگ رنگدانه‌ها با قلمی که که دارای یک ردیف سوزن است و غیر الکتریکی می باشد به داخل پوست تزریق می شوند . نوع سوزنی که انتخاب می شود به نوع پوست شما بستگی دارد که متخصص مربوطه متناسب با پوست شما آن را انتخاب می کند.

همانطور که می دانید ابروها یکی از مهم ترین اجزا صورت هستند که در زیبایی نقش بسیار مهمی دارند.

میکروبلیدینگ می تواند بهترین راه حل برای خانم هایی باشد که به دنبال روشی طبیعی و دائمی برای اصلاح و زیباتر کردن ابروهای خود هستند. اگر شما هم از ابروهای تان ناراضی هستید و به دنبال روشی بسیار طبیعی و موثر برای زیباتر شدن هستید مرکز تخصصی زهرا خشوعی بهترین مرکز میکروبلیدینگ در اصفهان و ارائه دهنده خدمات آموزش میکروبلیدینگ اصفهان در خدمت شماست.

انواع سوزن های بلیدینگ

اسلوپشیدینگشکل U

این قلم با ظرافتی که دارد خطوطی طبیعی با تزریق رنگ به سطح کم عمق پوست ایجاد می کند که کاملا طبیعی و زیبا به نظر می رسند . انجام میکروبلیدینگ ابرو تقریبا ۲ ساعت زمان لازم دارد.

مراقبت های قبل از میکروبلیدینگ

از نوشیدن قهوه ، الکل و نوشیدنی های انرژی زا در روز میکروبلیدینگ پرهیز کنید.مصرف داروهایی که خون را رقیق می کنند مانند آسپیرین و داروهایی مانند نیاسین و ویتامین E را ۲۴ ساعت متوقف کنید.۳ روز قبل از میکروبلیدینگ از قرار گرفتن زیر نور شدید آفتاب پرهیز کنید .زمان میکروبلیدینگ با لایه برداری شیمیایی پوست دو هفته فاصله داشته باشد.بهتر است قبل از انجام میکروبلیدینگ استحمام کنید ، ممکن است چند رو ز اجازه حمام رفتن نداشته باشید.

مراقبت های بعد از میکروبلیدینگ

از انجام ورزش هایی که تعریق را افزایش می دهند مانند سونا ، جکوزی بعد از انجام میکروبلیدینگ خودداری کنید.

به مدت یک هفته بعد از میکروبلیدینگ غذاهای تند میل نکنید.

تا ده رو از خوابیدن روی صورت خود پرهیز کنید .به مدت ده روز نباید از لوازم آرایشی ، بهداشتی و شوینده صورت در محلی که میکروبلیدینگ انجام شده ، استفاده کنید.

از دست زدن و یا کندن زخم و پوست خشک شده در نواحی ابرو میکروبلیدینگ شده پرهیز کنید و اجازه دهید به مرور ترمیم شود.

بهتر است از وسایل نقلیه روباز مانند دوچرخه، موتور سیکلت و … خودداری نمایید.

بعد از انجام میکروبلیدینگ پوست در هفته اول دچار خارش می شود که کاملا طبیعی می باشد و زخم های ایجاد شده با توجه به تفاوت در نوع پوست افراد ۱۴ تا ۳۰ روز زمان لازم دارد تا ترمیم شود.

از موچین یا نخ برای بخش هایی که میکروبلیدینگ شده استفاده نکنید، برداشتن مو در این شرایط ممکن است زخم بیشتری را ایجاد کند.

برای استحمام باید ابروها را به پمادی که تجویز شده است آغشته کنید تا محل موردنظر با آب برخورد نداشته باشد.مراجعات بعدی برای ترمیم میکروبلیدینگ تقریبا ۳۰ تا ۶۰ روز طول می کشد.

همانطور که می دانید ابروها یکی از مهم ترین اجزا صورت هستند که در زیبایی نقش بسیار مهمی دارند.

میکروبلیدینگ می تواند بهترین راه حل برای خانم هایی باشد که به دنبال روشی طبیعی و دائمی برای اصلاح و زیباتر کردن ابروهای خود هستند .

اگر شما هم از ابروهای تان ناراضی هستید و به دنبال روشی بسیار طبیعی و موثر برای زیباتر شدن هستید مرکز تخصصی زهرا خشوعی بهترین مرکز میکروبلیدینگ در اصفهان و ارائه دهنده خدمات آموزش میکروبلیدینگ اصفهان در خدمت شماست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.