لیفت و لمینت مژه

مزایا و معایب لیفت و لمینت مژه

مژه ها یکی از مهمترین اجزا صورت هستند که در زیبایی تاثیر بسزایی دارد و خانم ها نیز در زمان آرایش صورت همیشه به دنبال استفاده از ریمل مناسب یا روش هایی هستند که مژه های خود را زیباتر کنند ، به همین دلیل راه های زیادی بوجود امد تا زیبایی بیشتر با روش های راحت تری قابل دستیابی باشد.

لیفت و لمینت مژه در اصفهان از روش های جدید زیبایی مژه ها هستند که امروزه طرفداران زیادی دارند. در این مقاله قصد داریم تا مزایا و معایب لیفت و لمینت مژه ها را به طور کامل برای شما بیان کنیم .

لیفت مژه

لیفت مژه روشی است که برای تغییر حالت مژه هایی که صاف هستند و یا حالت کمتری دارند کاربرد دارد.

لیفت مژه را با قرار دادن مواد خاصی از جنس کراتین روی مژه ها انجام می دهند که تقریبا ۳ ماه ماندگاری دارد.

در صورتی که مژه های شما بدون حالت است و به دنبال راه حلی مناسب برای زیبایی خود هستید می توانید از خدمات لیفت و لمینت مژه زهرا خشوعی با اطمینان کامل استفاده کنید.

در واقع لیفت مژه یک روش سالم و بدون ضرر برای حالت دار کردن و بلند کردن مژه ها است که به دلیل عدم استفاده از مواد شیمیایی کاملا سالم است و آسیبی به مژه ها نمی رساند.

با لیفت مژه‌ ، مژه ها به صورت طبیعی بلندتر و تیره تر می شوند در صورتی که استفاده از ابزاری مانند فرمژه باعث شکننده شدن مژه ها می شود.

فرمژه که شاید شما هم یکبار از آن استفاده کرده باشید با خم کردن مژه و شکننده کردن آن ها موجب حالت بخشیدن به آن ها برای مدت خیلی کوتاهی می شود.

شکننده کردن مژه ها باعث ریزش آن ها خواه شد و این خود یکی از عیوب استفاده از فرمژه می باشد . بنابراین می توان گفت لیفت مژه راه حل بهتری نسبت به روش های سنتی است.

نحوه انجام لیفت مژه

لیفت مژه تقریبا به ۴۰ دقیقه زمان نیاز دارد و زمان ماندگاری تقریبا بین ۶ الی ۸ هفته است.

لیفت مژه نیاز به مراقبت خاصی ندارد برخلاف روش های دیگر مانند اکستنشن‌ مژه که به مالش، تماس با آب و مواد چرب حساس است .

زمانی که لیفت مژه انجام می دهید به راحتی می توانید از لوازم آرایشی دیگر استفاده کنید بدون این که نگران افتادن و یا خراب شدن مژه های خود باشید.

لمینت مژه

روش دیگری به نام لمینت مژه وجود دارد ضخیم کردن و رنگ کردن مژه را انجام می دهد. در روش لمینت مژه علاوه بر رنگ کردن مژه ها تقویت و ویتامینه کردن مژه ها با کراتین و مکمل ها انجام می شود.

لمینت مژه روش کاملی است که از مواد تقویتی و رنگی برای زیباتر کردن مژه ها استفاده می کنند و برای کسانی که مژه های بی رنگی دارند مناسب است .

عوارض لیفت مژه

در لیفت مژه نگران عوارض خطرناک برای چشمان و مژه های خود نباشید به این دلیل که از مواد شیمیایی استفاده نمی شود و عوارضی برای چشم ها نخواهد داشت و چسبی که برای حالت دادن مژه ها استفاده می شود موقتی بوده و آسیبی به مژه ها نمی رساند.

نکته ای که در انجام لیفت مژه باید به آن دقت کرد انتخاب تکنسین مناسب این کار می باشد.

تکنسینی که مهارت کافی نداشته و اصول بهداشت را رعایت نکند می تواند با خطراتی همچون عفونت چشم و یا گل مژه همراه شود. بنابراین در انتخاب تکنسین مناسب دقت لازم را انجام دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.