میکروشیدینگ ابرو

برای آرایش و زیباتر کردن ابروها و تغییر حالت ابروها روش های بسیاری وجود دارد .

برخی روش ها موقتی و برخی دائمی هستند که مورد توجه بسیاری از بانوان قرار گرفته اند.

استقبال بسیار خوبی که از روش های آرایش دائم به عمل آمد باعث گسترش بیشتر این روش ها و ایجاد روش های جدیدتر در این زمینه شد.

روش های جدید مانند میکروبلیدینگ و میکروشیدینگ در اصفهان که مزیت های بسیاری نسبت به روش های قدیمی و سنتی دارند.

امروزه برای ایجاد حالت طبیعی و مناسب فرم صورت برای از این دو روش استفاده می کنند.

در این مقاله قصد داریم مرسوم ترین روش که میکروشیدینگ نام دارد را برای شما شرح دهیم.

میکروشیدینگ یا سایه پودری یکی از روش هایی است که برای طراحی حالت طبیعی ابرو استفاده می شود و همان طور که از اسم آن مشخص است سایه ای در ابرو ایجاد می کند تا حالت طبیعی ابرو حفظ شود.

به همین دلیل به میکروشیدینگ ، سایه پودری هم گفته می شود .

میکروشیدینگ که مانند سایه پودری است برای ایجاد سایه پشت چشم و یا برای سایه در ابرو کاربرد دارد.

نتیجه حاصل از میکروشیدینگ زیباتر و طبیعی تر از میکروپیگمنتیشن است.

میکروشیدینگ بیشتر برای افرادی که ابروهای کمرنگ و یا تو خالی دارند پیشنهاد می‌ شود و هدف ایجاد حالت طبیعی برای ابروها می باشد.

یکی از مزیت های مهم میکروشیدینگ شامل افرادی می شود که پوستی حساس دارند.

میکروشیدینگ برای پوست های حساس مناسب است و هیچ گونه حساسیتی برای پوست ایجاد نمی کند.

کسانی که پوست حساس دارند و می خواهند روشی برای آرایش دائم خود انتخاب کنند ، بهترین گزینه میکروشیدینگ و یا میکروبیلدینگ برای این افراد می باشد.

ایجاد سایه چشم با استفاده از روش میکروشیدینگ زیبایی دوچندان را به چشم ها بخشیده و سایه ای کاملا طبیعی روی پلک ها ایجاد می کندو به درشت تر دیده شدن چشم ها کمک می کند.خانم

تفاوت میکروشیدینگ با میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن

میکروپیگمنتیشن در واقع جایگزین روش تاتو سنتی است که رنگ را زیر پوست تزریق می کند و حالت پررنگ و یکدستی در ابرو ایجاد می کند.

تفاوت میکروپیگمنتیشن را با روش های دیگر در نمونه کارهای میکروپیگمنتیشن به خوبی می توانید ببینید. تفاوت عمده میکروشیدینگ با میکروپیگمنتیشن در مدت زمان ماندگاری آن ها می باشد.

اما می توان گفت حالت طبیعی که میکروشیدینگ و میکروبیلدینگ به ابروها می بخشند خیلی زیباتر و بهتر از روش میکروپیگمنتیشن است و زیبایی بیشتری برای چهره ایجاد می کنند.

باید گفت که در کشورهای اروپایی میکروشیدینگ از محبوبیت بالاتری نسبت به روش های دیگر برخوردار است.

میکروبلیدینگ روش جدیدتری برای آرایش ابرو است و تفاوت آن با روش های دیگر در ایجاد تارهای ظریف شبیه تار ابرو به طور طبیعی می باشد.

در میکروبلیدینگ ، ابروها با خط های نازک و ظریف و حالتی طبیعی پر می شوند.

اما در میکروشیدینگ، از خطوط خبری نیست و فقط سایه ایجاد شده حالت نقطه گذاری با سوزن های ظریف در پوست ایجاد می کند. میکروبلیدینگ برای افرادی که ابروهای تو خالی و کم پشتی دارند و به دنبال حالت طبیعی برای ابروهایشان هستند بهترین گزینه است.

میکروشیدینگ و میکروبیلدینگ بسیار شبیه به هم عمل می کنند اما در میکروشیدینگ سایه ایجاد شده بسیار ظریف تر و طبیعی تر از روش میکروبیلدینگ است به همین دلیل از روش میکروشیدینگ برای طراحی خط چشم نیز استفاده می کنند.

بنابراین اگر پوست حساسی دارید پیشنهاد می شود از میکروشیدینگ برای کسب نتیجه بهتر استفاده کنید.

میکروشیدینگ ابرو در اصفهان ، روشی است که به جای ایجاد حالتی یکنواخت و یا ایجاد خطوط شبیه تار ابرو ، سایه ای طبیعی و بسیار ظریف در ابرو ایجاد می کند.

میکروشیدینگ برای افرادی که پوست حساسی و یا پوست چرب دارند مناسب است . روش میکروشیدینگ تقریبا بین یک تا ۳ سال ماندگاری دارد و با درد و التهاب کمتری نسبت به روش های دیگر همراه است.

می توان گفت موثرترین روش برای زیبایی و پر کردن ابرو ها میکروشیدینگ است و که شبیه مداد کشیدن در ابرو به ابروها زیبایی می بخشد.

همان طور که گفته شد یکی از مزیت های مهم میکروشیدینگ عدم ایجاد حساسیت برای پوست های افراد حساس است به همین دلیل به افراد با پوست های حساس میکروشیدینگ در مرکز تخصصی زهرا خشوعی بهترین میکروشیدینگ ابرو در اصفهان و بهترین میکروبلیدینگ اصفهان پیشنهاد می شود .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.