بولد بروز ابرو چیست؟ همانطور که میدانید ابرو یکی از اعضای حساس صورت برای آرایش است و خانم ها وقت زیادی را در روز برای آرایش کردن به آن اختصاص میدهند. 

اما بیشتر آنها وقت برای ایستادن طولانی مدت جلوی آینه برای آرایش را ندارند.

بنابراین به سراغ روش های دائم برای آرایش میروند.

یکی از این تکنیک های آرایش دائم ابرو ، تکنیک بولد بروز ابرو است.

در دنیای امروز زیبایی ظاهری از اهمیت بالایی برخوردار است تا جایی که بسیاری از بانوان برای زیبا تر شدن به سراغ انواع و اقسام عمل های زیبایی می روند.

به همین دلیل امروزه آرایش های دائم ابرو در بین بانوان طرفداران زیادی پیدا کرده است.

یکی از مهم ترین اجزای صورت که در زیبایی افراد تاثیر بسیار بالایی دارد ابرو ها هستند.

زیبا بودن ابرو ها باعث زیبا به نظر رسیدن چشمان می شود و برعکس اگر ابروهایی نامتقارن داشته باشید زیبایی چشمان شما را تحت تاثیر قرار خواهد داد. 

بسیاری از بانوان برای اصلاح فرم ابروهای خود به دنبال انواع و اقسام لوازم آرایش مانند: مداد های آرایشی، سایه های ابرو و ریمل های ابرو می روند که در اکثر مواقع به شکست بر میخورند و یا اگر موفق به تغییر در فرم ابرو ها شوند بسیار کوتاه مدت خواهد بود.

بولد بروز در اصفهان

همه ی بانوان می دانند که داشتن ابروهایی یکدست و با خطوطی منظم زیبایی چهره را دو چندان می کند؛ با وجود تکنیک بولد بروز این زیبایی دیگر غیر ممکن نیست.

در این روش در ابروها خطوطی منظم و در جهت رویش ابروها کشیده می شود و هدف پر کردن قسمت های خالی ابرو است.

در تکنیک بولد بروز ابرو خطوط کشیده شده با روش فیبروز متفاوت است و در این تکنیک خط هایی که کشیده می شوند قوس دار هستند و فرم سه بعدی را به ابروها می دهد.

بولد بروز برای چه کسانی مناسب است؟

۱- برای آن دسته از بانوانی که در ناحیه ابرو ریزش دارند تکنیک بولد بروز برای پر کردن قسمت های ریخته شده ی ابرو بسیار مناسب است

۲- خانم هایی که از فرم فعلی ابرو های خود ناراضی هستند اگر خواستار تغییر در فرم ابروهایشان باشند میتوتنند از این تکنیک استفاده کنند

۳- همچنین کسانی که به طور مادر زادی از داشتن ابروهایی کم پشت و نامتقارن رنج می برند برای اینکه ابرو های خود را قرینه و پرپشت کنند از بولد بروز ابرو استفاده می نمایند.

۴- این تکنیک گاهی جنبه درمانی نیز دارد و بیمارانی که مراحل شیمی درمانی خود را طی کرده اند و ابرو های آنها ریخته باشد می توانند از طریق تکنیک بولد بروز ابروهای ریخته خود را بازگردانند.

تکنیک بولد بروز ابرو برای چه کسانی مناسب نیست؟

این تکنیک از آرایش دائم ابرو همانند دیگر تکنیک ها برای بانوان باردار و شیرده توضیه نمی شود زیرا در این روش ممکن است برای جنین و یا کودک ضرر داشته باشد به همین دلیل توصیه می شود اگر قصد انجام تکنیک بولدبروز را بر روی ابرو ها دارد یا قبل از دوران بارداری انجام دهید و یا این کار را تا بعد از دوران شیردهی به تعویق بیاندازید.

همچنین آن دسته از بانوانی که قبلا تاتو ابرو انجام داده اند دیگر نمی توانند از این روش برای ابرو های خود استفاده کنند.

پس روش بولد بروز برای آن خانم هایی مناسب است که در گذشته تاتوی دیگری بر روی ابروهایشان نکرده باشند و رد آن بر روی ابرو باقی مانده باشد.

 

مراحل کار بولد بروز ابرو چگونه است؟

برای اجرای تکنیک بولد بروز ابرو ابتدا توجه داشته باشید که به چه مرکزی برای این کار مراجعه می کنید. مهم ترین نکته استریل بودن و بهداشتی بودن مراحل کار بولدبروز است.

اگر قصد انجام این تکنیک را دارید قبل از هر چیزی درباره ی مرکز آرایشی که به آن مراجعه می کنید تحقیق به عمل آورید تا مطمئن شوید که همه ی نکات بهداشتی در آن مرکز رعایت می شود سپس با خیال راحت تکنیک بولد بروز ابرو را بر روی ابرو های خود پیاده کنید.

 

دراجرای مراحل بولد بروز اول از همه باید فرم ابرو ها طراحی شود. در طراحی فرم ابرو ها باید سلیقه ی مشتری و فرم صورت آن را در نظر گرفت و باید توجه داشت که فرم ابروها قرینه شود برای قرینه در آمدن فرم ابرو ها می توان از ابزارهایی مانند کولیس کمک گرفت و فرم مناسب را طراحی کرد.

پس از طراحی فرم ابرو ها رنگ مناسب برای بولد بروز ابرو ها را انتخاب می نماییم. رنگ انتخاب شده باید از رنگ موی شخص روشن تر باشد و اگر رنگ ابروها تیره تر از موها بشود باعث غیر طبیعی شدن رنگ ابروها می شود.

سپس از ماده ی بی حسی برای قسمت هایی از ابرو که قصد کشیدن خطوط بر آن را داریم می زنیم  بعد از چند دقیقه با استفاده از سوزن های مخصوص مرحله ی کشیدن خطوط را اجرا میکنیم.